• Новак
создаден 25мм *200mm удар MGPM прикачите магнет тип слајд имајќи пневматски цилиндри воздух цилиндар MGPM25*200

создаден 25мм *200mm удар MGPM прикачите магнет тип слајд имајќи пневматски цилиндри воздух цилиндар MGPM25*200

DEN 10031.52

Достапност
Производот е достапен


MGPM прикачите магнет тип слајд имајќи пневматски цилиндри

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
MGPM25*200
Тип:
Цилиндар
Тип:
MGPM
Тип:
прикачите магнет тип
Создаден Големина:
25mm
мозочен удар големина :
200mm

Комплементите на стоката

CE, ISO TN25 TDA Близнак Вретено Воздух Цилиндар Понесе 25мм Удар 10-45mm Двојна Акција Воздушна Пневматски Цилиндри Двојно Дејство

CE, ISO TN25 TDA Близнак Вретено Воздух Цилиндар Понесе 25мм Удар 1045mm Двојна Акција Воздушна Пневматски Цилинд

DEN 1108.00 1166.40