• Новак
SC50*100 SC Серија Стандард Воздух Цилиндри Вентил 50mm Понесе 100mm Удар SC50-100 Една Прачка двонасочни Пневматски Цилиндри

SC50*100 SC Серија Стандард Воздух Цилиндри Вентил 50mm Понесе 100mm Удар SC50-100 Една Прачка двонасочни Пневматски Цилиндри

DEN 486.24

Достапност
Производот е достапен


SC50*100 SC Серија Стандард Воздух Цилиндри Вентил 50mm Понесе 100mm мозочен Удар

Декларирани спецификации

Тип:
Цилиндар
Број На Модел На:
SC50*100

Комплементите на стоката

SDA25*90-Б Бесплатен превозот 25mm Понесе 90mm Удар Надворешни тема Компактен Воздух Цилиндри Двојна Акција Воздушна Пневматски

​АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР АКО ВИ ТРЕБА ДРУ�

DEN 1420.00 1560.00

100 компјутери/многу СТР Нееднаков Директно Унија PG10-6 10мм да 6mm Воздух Цевка Фитинг Еден допир притисни Во пневматски фитинг

100 компјутери / многу СТР Нееднаков Директно Унија PG106 10мм да 6mm Воздух Цевка Фитинг Еден допир притисни В

DEN 1823.52

SDA80*30-Б Бесплатен превозот 80mm Понесе 30мм Удар Надворешни тема Компактен Воздух Цилиндри Двојна Акција Воздушна Пневматски

​АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР АКО ВИ ТРЕБА ДРУ�

DEN 3909.00 4295.04

SDA40*25-Б Бесплатен превозот 40mm Понесе 25мм Удар Надворешни тема Компактен Воздух Цилиндри Двојна Акција Воздушна Пневматски

​АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР АКО ВИ ТРЕБА ДРУ�

DEN 1265.00 1390.08