• Новак
3ММ Neoprene Нуркање се Нурне Ракавици Анти Нула Задржи Топло Wetsuit Материјал Пливаат Зима Spearfishing Нуркањето Нуркачка Опрема

3ММ Neoprene Нуркање се Нурне Ракавици Анти Нула Задржи Топло Wetsuit Материјал Пливаат Зима Spearfishing Нуркањето Нуркачка

DEN 396.00
DEN 305.00 -23 %

Достапност
Производот е достапен

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите " Wish List ". Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите " Продавница Листа ". Ви благодарам многу. Имајте пријатен шопинг време!
Карактеристики
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Име на производ : 3мм се Задржи топло нуркање ракавици Модел : ГД-202 Materail : 90% Neoprene + 10% Најлон Боја : Црна Функција : да се Чува на топло, заштита, Antiskid Карактеристики : 1. 3мм Neoprene материјал, лепак процес. 2. Врвка за околу е опремен со магија стап, може да се заклучи врвка за околу устата по носењето. 3. 3 D Верзија тип.
големина Препорачува :
Големина S : Погоден за жени на помали дланка. Големина M : Погоден за Жените и Мажите од помалите дланка. Големина L : Погоден за повеќето мажи. Големина XL : Погоден за мажи со голема дланка. Овој дел вклучува S M L XL четири големини S palm широк 8.5 cm да се прилагодат на мали страна на дами М дланка широк 9cm погоден за мали и на мажите и на обичните дами L дланка широк 9.8 cm погоден за обичните мажи XL дланка ширина 10.5 см е голема рака човек
'

Декларирани спецификации

Големина:
S, M, L, XL
Број На Модел На:
нуркање ракавици
Бренд Име:
имајте нуркање
Материјал:
neoprene

Комплементите на стоката

Нова Топла Продажба Нуркање Ракавици Нуркање Wetsuit Нуркање Сурфање Нуркањето Зимски Пливачки Ракавици 1.5 MM Neoprene Пропадна-доказ

Услови за користење на услугитеИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да плата

DEN 545.00 1135.68