• Новак
Кујна Јадење Barware Бар Прибор за еднократна употреба DIY уметност Боја овошен сок пиење слама 750pcs/многу

Кујна Јадење Barware Бар Прибор за еднократна употреба DIY уметност Боја овошен сок пиење слама 750pcs/многу

DEN 1056.00
DEN 982.00 -7 %

Достапност
Производот е достапен


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Декларирани спецификации

Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PC
Бар Додатоци Тип:
пиење цевчиња
Количина:
>5
Број На Модел На:
1452 година
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Расположливиот
Тип:
Бар Додатоци

Комплементите на стоката

5 компјутери/многу 23cm Фенси Тешко Обновливи Транспарентен Одземени Пластични Пиење Цевчиња /Мода Боја Пијалаци Цевчиња за Marson

На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.Нормално, тоа трае 183

DEN 143.04