• Новак
Унисекс Чорапи Фирма Притисок И Циркулацијата На Квалитетот Црево Компресија Чорапи Коленото Висока Ортопедски Поддршка Нови Чорапи

Унисекс Чорапи Фирма Притисок И Циркулацијата На Квалитетот Црево Компресија Чорапи Коленото Висока Ортопедски Поддршка Нови

DEN 108.48
DEN 84.00 -23 %

Достапност
Производот е достапен


Унисекс Чорапи Фирма Притисок и Циркулацијата на Квалитетот Црево Компресија Чорапи Коленото Висока Ортопедски Поддршка Чорапи Нови 100% Сосема Нов и висок квалитет Забелешка : 1. Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка. 2. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање. Материјал : 84% Најлон, 10% Cu TEC Бакар Најлон, 6% Lycra Spandex Големина : S/M женска обувка 6 - 9.5, машка обувка 5 - 9.5 Глуждот Обемот : 22-32cm 8.7-12.6 инчен Теле Обемот : 28-38cm 11 -15inch Големина : L/XL женска обувка 10-13.5, машка обувка 10-12 Глуждот Обемот : 22-32cm 8.7-12.6 инчен Теле Обемот : 30-40cm 11.81" -15.75"

Декларирани спецификации

Големина:
L XL, S M
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Пол:
Мажи
Прст-одделени:
No
Црево На Висина:
Колено-Висок
Бренд Име:
Aolikes

Комплементите на стоката

2Pairs/Многу Панк-Рок 3D Печатење Терор Скелет Пети Памучни Чорапи Страшно Черепот Пет Прст Коска Машки Атлетика Краток 4 Сезони

2 Pairs / Многу ПанкРок 3 D Печатење Терор Скелет Пети Памучни Чорапи Страшно Черепот Пет Прст Коска Машки Ат

DEN 431.52

3 Пара R-BAO RB037 Ски Чорапи 85% Памук Пешачење Чорапи Отворено Мажите Спортски Чорапи Пролет Зима Одговара на Големината 39-47

Бренд & Item : RBAO / RB037Големина L : одговара на 3944Големина XL : одговара на 4447Сезона : пролет, есен, зимаМатерија

DEN 650.00 684.00

4 Пара/Многу Жени Чешлани Памучни Чорапи Антибактериски Цртан Филм Чорапи Есен Зима Одличен Квалитет Дише Унисекс Чорапи

Ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратн

DEN 592.00 623.52

Жените Секси Анти Лепење Жица Pantyhose Хулахопки Чорапи За Дама Еластична Лето Ултра-Тенки Хулахопки Sock Женски Слабеење На

торбаКарактеристики : Ултра тенки чорапи, блиски до бојата на кожата до најголемиот степен.Се чувствува

DEN 132.00 165.60

CAXA 5Pair/Многу Мажи Високо-топ Термо Спортски Чорапи Дебели Чорапи Брз Сува Дише Апсорбира Потта Антибактериски Пешачење Чорапи

5 Pair / Многу Спорт Мажите Високотоп Термо Чорапи Дебели Чорапи Брз Сува Дише Апсорбира Потта Антибактери

DEN 991.00 1238.40