• Новак
Моден Висок Квалитет Памук, Лен Сидро Pillowcase Свадба Декоративни Перница Случај За Дома Перница Покрие WZ4153

Моден Висок Квалитет Памук, Лен Сидро Pillowcase Свадба Декоративни Перница Случај За Дома Перница Покрие WZ4153

DEN 239.52
DEN 175.00 -27 %

Достапност
Производот е достапен

Зборови за пребарување перница случај, перница, навлаки за дома декор, pillowcase, перница маска, мадона, декоративни перница случај, навлаки, памук/полиестер,pillowcase був,pillowcases 3d,pillowcase лондон,pillowcase автомобил, pillowcase двојна големина, карактер. Pillowcase е во рамките на цвест производи, поради рачни мерења на локации, може да биде 2 ~ 3cm грешка, се надевам дека ќе може да го разбере! в. Превозот 1).Превозот начин е Aliexpress Стандард превозот,E-pack,Кина пост воздух пошта,и др,нормално испорака timen е 20~50 дена,но некои земји ќе биде подолго од 60 дена. Ние само брод вашата потврди адреса во aliexpress,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно пред да се одржи вашата цел,Сите нарачки ќе биде превозот во 1~4 работни дена по исплата потврда.Плаќање Ние ви препорачуваме да изберете плаќање Преку ЗАЧУВАМ,ЗАЧУВАМ е безбедно за купувачот и за продавачот,ако ви треба да користите"други"плаќањето,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-пошта или пораки. Само pillowcase, не содржи било каква перница јадро 3.Бојата и Големината на.

Моден Висок Квалитет Памук, Лен Сидро Pillowcase Свадба Декоративни Перница Случај За Дома Перница Покрие WZ4153
Бренд : Shun Qian
Материјал : памук и Линија
Можете да го прилагодите : да
Модел : 45 X45cm (во рамките на цвест материјал, може да биде за 2cm грешка)
1. Како резултат на компјутерски монитори и осветлување причини, вистинската боја на производот може да биде мала разлика, умот внимателно шут! б.Повратни информации Вашите Повратни информации е многу важно за нас;ние ќе ги подобриме нашите производи и услуги.

Декларирани спецификации

Големина:
45X45cm one sides
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Техника:
Nonwoven
тема count:
400TC
Ткаенина Count:
40
Број На Модел На:
45X45cm
Шема:
Обична Обоена
Стил:
Dobby
одделение:
одделение А
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
shunqian
Тип:
Декоративни Pillowcases
Материјал:
Памук, Лен
Материјал:
Памук, Лен
Is_customized:
yes,it is
Чистење метод:
Пренослив и Перат
Стилови:
Декоративни спиење двојна pillowcase
Печатење:
Еден страни Печати перница
Применливи Опсегот:
Софа, фотелја, кревет
Зборови За Пребарување:
перница случај,навлаки за дома декор, pillowcase, перница маска
Шема:
Водител на
Нумерирање:
WZ4153

Комплементите на стоката

Нови Пристигнување Градот и Боја Pillowcase Свадба Декоративни Перница Случај Прилагодите Подарок За Перница Покрие 35X35cm,40X40cm(Еден

Вие сте добредојдени да ни ги испратите вашите слики за креирање на уникатен перница случај подарок за

DEN 212.00 230.40

Нови Пристигнување Ријана Pillowcase Свадба Декоративни Перница Случај Прилагодите Подарок За Перница Покрие 35X35cm,40X40cm(Еден

Вие сте добредојдени да ни ги испратите вашите слики за креирање на уникатен перница случај подарок за

DEN 212.00 230.40

1 Buc 45x45cm Рака Сликарство hummingbird Флорални Шема Перница Случај Покриваат шест Дизајни Памук Дома Лен Назад Фрли Материјали

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Ние ќе трага на вашата

DEN 456.00 480.00

1 Buc 45x45cm тропик на Растенијата Лист Флорални Птица Шема Перница Случај Покриваат пет Дизајни Памук Дома Лен Назад Фрли Материјали

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од дено

DEN 456.00 480.00

Декември година ажурирање Touhou Проектот аниме Карактери секси девојка Flandre Скарлет фрли перница покриваат телото Pillowcase

wyприклучокstartЖешка Стока$16.99$18.99$18.99wyприклучоккрајДекември 2016 година ажурирање Touhou Проектот аниме Кара

DEN 1003.00 1055.52

симпатична мачка Перница Покрие Дом за Живеење Декоративни Pillowcase Обичај Плоштадот Перница Покрие 20X20cm,35X35cm(една страна)

Поради прирачник за шиење причина, навлаки можеби се 23 cm грешка,тоа не влијае на користењето.Тоа е zippered п

DEN 171.00 210.72