• Новак
Моден Висок Квалитет Памук, Лен Класичен Подлога Pillowcase Свадба Декоративни Перница Случај За Дома Перница Покрие WJY4152

Моден Висок Квалитет Памук, Лен Класичен Подлога Pillowcase Свадба Декоративни Перница Случај За Дома Перница Покрие WJY4152

DEN 239.52
DEN 175.00 -27 %

Достапност
Производот е достапен

Ако сакате да купите многу од нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена! Ние може да обезбеди персоналните прилагодување, онолку колку што ќе обезбеди оригинална high-definition слики (слика пиксели над 2000 и HD), може да се прилагодите било шема, ви треба.ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме оставете 5 ѕвезди на повратни информации до нас,ако имате било каков проблем на квалитетот или логистичка,ве молиме слободно контактирајте со нас ја напушти која и повратни информации ,ние ќе се реши на вашето прашање и да се обезбеди нашата најдобра услуга за вас.Бојата и Големината на. Pillowcase е во рамките на цвест производи, поради рачни мерења на локации, може да биде 2 ~ 3cm грешка, се надевам дека ќе може да го разбере! в. Превозот 1). Како резултат на компјутерски монитори и осветлување причини, вистинската боја на производот може да биде мала разлика, умот внимателно шут! б. Зборови за пребарување перница случај, перница, навлаки за дома декор, pillowcase, перница маска, мадона, декоративни перница случај, навлаки, памук/полиестер,pillowcase був,pillowcases 3d,pillowcase лондон,pillowcase автомобил, pillowcase двојна големина, карактер.Повратни информации Вашите Повратни информации е многу важно за нас;ние ќе ги подобриме нашите производи и услуги. Само pillowcase, не содржи било каква перница јадро 3.

Моден Висок Квалитет Памук, Лен Класичен Подлога Pillowcase Свадба Декоративни Перница Случај За Дома Перница Покрие WJY4152
Бренд : Shun Qian
Материјал : памук и Линија
Можете да го прилагодите : да
Модел : 45 X45cm (во рамките на цвест материјал, може да биде за 2cm грешка)
1.

Декларирани спецификации

Големина:
45X45cm one sides
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Техника:
Nonwoven
тема count:
400TC
Ткаенина Count:
40
Број На Модел На:
45X45cm
Шема:
Обична Обоена
Стил:
Dobby
одделение:
одделение А
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
is_customized:
Yes
Бренд Име:
shunqian
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
Памук, Лен
Материјал:
Памук, Лен
Is_customized:
yes,it is
Чистење метод:
Пренослив и Перат
Стилови:
Декоративни спиење двојна pillowcase
Печатење:
Еден страни Печати перница
Применливи Опсегот:
Софа, фотелја, кревет
Зборови За Пребарување:
перница случај,навлаки за дома декор, pillowcase, перница маска
Шема:
Класичен Подлога
Нумерирање:
WJY4152

Комплементите на стоката

Нови Пристигнување Градот и Боја Pillowcase Свадба Декоративни Перница Случај Прилагодите Подарок За Перница Покрие 35X35cm,40X40cm(Еден

Вие сте добредојдени да ни ги испратите вашите слики за креирање на уникатен перница случај подарок за

DEN 212.00 230.40

45*45см Дома Мека Бохемија Перница Поставува Покрие Двојна Боја Sequins Фрли Перница Случај Кафе За Дома Декоративни Перница

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата про

DEN 109.00 136.32

1 Buc 45x45cm тропик на Растенијата Лист Флорални Птица Шема Перница Случај Покриваат пет Дизајни Памук Дома Лен Назад Фрли Материјали

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од дено

DEN 456.00 480.00

Нови Пристигнување dalek разлиствам печати Pillowcases патент Обичај Перница Случај Повеќе Големината Прилагодено вашиот слика

Производ Карактеристики Сосема Нов 1 PC Перница Капак (Сите едендвострано печатени перница опфаќа се бел

DEN 212.00 230.40

1 Buc 45x45cm Рака Сликарство hummingbird Флорални Шема Перница Случај Покриваат шест Дизајни Памук Дома Лен Назад Фрли Материјали

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Ние ќе трага на вашата

DEN 456.00 480.00

Декоративни Перница Случај На Животните Свињи, Овци Зајакот Птица Елени Pillowcase 17.5 Инчен Памук, Лен Стол Седиште Фрли Перница

Детали за производот(Перница ги опфаќаат само!не се вклучуваат перница внатрешни работи)Материјал : пам

DEN 206.00 239.52