• Новак
C415113 Обичај Pillowcase фокс уметност Памук, Лен Една Страна, навлаки за домашна Топла Продажба Перница Опфаќа 45x45cm

C415113 Обичај Pillowcase фокс уметност Памук, Лен Една Страна, навлаки за домашна Топла Продажба Перница Опфаќа 45x45cm

DEN 239.52
DEN 175.00 -27 %

Достапност
Производот е достапен

Ние само брод ставка на вашиот Али селектирани адреса стандардно.C415113 Обичај Pillowcase фокс уметност Памук, Лен Една Страна, навлаки за домашна Топла Продажба Перница Опфаќа 45x45cm Опис на Производот Перница Внатрешна Не се вклучуваат. Трговијата е прекуграничната , па тоа ќе биде потребно долго време за испорака, типичен време на пристигнувања од е меѓу 20-59 дена(различни област време на испорака е различен).Обичај услугата е достапна преку испраќање ни HD слика која сакате да ја печатите. Ние не се Одговорни за вашата Царина. Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би сакале да постојано подобрување на нашите производи и услуги; ако не сте задоволни со објектот или се изгуби на патот, и сакам да се остави лош повратни информации или отворен спор, ве молиме контактирајте со нас во времето. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат.Поради прирачник за шиење причина, навлаки можеби се 1-2 см грешка,тоа не влијае на користењето. Ако ви треба побрзо превозот услуга, како DHL, или ЕМС, ве молиме контактирајте со нас. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме промени во Али примање адреса ПРЕД да плаќаат.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е најевтиниот превоз, ќе биде не логистика информации по напуштањето на Кина, се надевам дека ќе можат да го разберат. Детали за производот Материјал : памук,лен Боја : Како на сликата покаже Функција : Еко-Пријателски,Не-Токсични е прилагодено : Yes (да) Одделение : Одделение Тип : Декоративни Pillowcases Дел : вратот,грбот Употреба : се декоративни,постелнина,патување Со основни или не : само маска Шаблон тип : print Применливи Луѓе : Универзална Пратката 1.

Декларирани спецификации

Големина:
45x45cm One Side
Број На Модел На:
45X45cm
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Материјал:
Полиестер / Памук
тема count:
300TC
Ткаенина Count:
40
одделение:
одделение А
Техника:
Ткаени
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
is_customized:
Yes
Стил:
Жакард
Бренд Име:
xxihlive
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Со основни или не:
Само маска
Материјал:
Памук,Лен
Обликот:
Плоштад
Големина:
45x45cm
Стилови:
Модерна
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил
Боја:
Како се покаже слика
Печати:
Еден страна
Применливи Луѓе:
Универзална
Слика:
Фокс

Комплементите на стоката

симпатична мачка Перница Покрие Дом за Живеење Декоративни Pillowcase Обичај Плоштадот Перница Покрие 20X20cm,35X35cm(една страна)

Поради прирачник за шиење причина, навлаки можеби се 23 cm грешка,тоа не влијае на користењето.Тоа е zippered п

DEN 171.00 210.72

Нови Пристигнување dalek разлиствам печати Pillowcases патент Обичај Перница Случај Повеќе Големината Прилагодено вашиот слика

Производ Карактеристики Сосема Нов 1 PC Перница Капак (Сите едендвострано печатени перница опфаќа се бел

DEN 212.00 230.40

Декември година ажурирање Touhou Проектот аниме Карактери секси девојка Flandre Скарлет фрли перница покриваат телото Pillowcase

wyприклучокstartЖешка Стока$16.99$18.99$18.99wyприклучоккрајДекември 2016 година ажурирање Touhou Проектот аниме Кара

DEN 1003.00 1055.52