• Новак
45x45cm Г-дин Памук pillowcase Дома Мебел материјали NB031

45x45cm Г-дин Памук pillowcase Дома Мебел материјали NB031

DEN 171.36

Достапност
Производот е достапен


Опис На Производот
Име : перница покрие Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Памук, Лен и Полиестер Боја : како слики Size : прибл. 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме овозможи 1-2cm отстапување) Затворање : Скриен Патент Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница капак (перница внатрешна не е вклучена) се Грижи Инструкциите *Машина за миење, топло 40°C. *не кајгана. *Не ја собори сува. *Не dryclean.
Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни перница покрива. Ви благодариме.

Превозот и handding :
производот е бесплатен превозот од "продавачот за Испорака Метод"," Yanwen Економски Воздух Mail" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус" ,или на друг " Економски Воздух Mail ", Тоа не може да биде песна атирови парцела лево кина(само може да пратите кога тие во Кина). Ако сакате целосно следење(трага сите route) ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail","e Packet" или друг превозник. За Време на испорака е 30-60 дена,ве молиме да не се отвори спор во рок од 60 дена ,доколку не сте примиле во Проценето време,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе го реши со вас.
Нашите Работното Време се како што е подолу (GMT+8) : 9 : 00СУМ 6 : 00 PM (понеделник до петок) вклучуваат празник ве Молиме да ни овозможи барем 24 часа за да одговорите вие кога сте во канцеларија, ви благодариме!

Декларирани спецификации

Ткаенина Count:
50
Шаблон Тип:
Писмо
тема count:
200TC
Број На Модел На:
NB03100000
Бренд Име:
Candiway
Непристојни Слика:
No
Техника:
Ткаени
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шема:
Печатени
Сексуално Сугестивна:
No
одделение:
Квалификуван
Употреба:
Дома
Материјал:
Памук, Лен
Стил:
Национално Знаме

Комплементите на стоката

Декември година ажурирање Touhou Проектот аниме Карактери секси девојка Flandre Скарлет фрли перница покриваат телото Pillowcase

wyприклучокstartЖешка Стока$16.99$18.99$18.99wyприклучоккрајДекември 2016 година ажурирање Touhou Проектот аниме Кара

DEN 1003.00 1055.52

45*45см Дома Мека Бохемија Перница Поставува Покрие Двојна Боја Sequins Фрли Перница Случај Кафе За Дома Декоративни Перница

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата про

DEN 109.00 136.32

симпатична мачка Перница Покрие Дом за Живеење Декоративни Pillowcase Обичај Плоштадот Перница Покрие 20X20cm,35X35cm(една страна)

Поради прирачник за шиење причина, навлаки можеби се 23 cm грешка,тоа не влијае на користењето.Тоа е zippered п

DEN 171.00 210.72

Нови Пристигнување Победник Pillowcase Свадба Декоративни Перница Случај Прилагодите Подарок За Перница Покрие Еден Страни

Вие сте добредојдени да ни ги испратите вашите слики за креирање на уникатен перница случај подарок за

DEN 212.00 230.40

Нови Пристигнување Штрајк Достоинство Pillowcases патент Обичај Перница Случај Повеќе Големината Прилагодено вашиот слика подарок

Производ Карактеристики Сосема Нов 1 PC Перница Капак (Сите едендвострано печатени перница опфаќа се бел

DEN 212.00 230.40

1 Buc 45x45cm тропик на Растенијата Лист Флорални Птица Шема Перница Случај Покриваат пет Дизајни Памук Дома Лен Назад Фрли Материјали

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од дено

DEN 456.00 480.00

Декоративни Перница Случај, Креативните Овошје Човековите Пеперутка Pillowcase 17.5 Инчи Памук, Лен Стол Седиште Фрли Перница

Детали за производот(Перница ги опфаќаат само!не се вклучуваат перница внатрешни работи)Материјал : пам

DEN 146.00 239.52

Нови Пристигнување Градот и Боја Pillowcase Свадба Декоративни Перница Случај Прилагодите Подарок За Перница Покрие 35X35cm,40X40cm(Еден

Вие сте добредојдени да ни ги испратите вашите слики за креирање на уникатен перница случај подарок за

DEN 212.00 230.40

Декоративни Перница Случај На Животните Свињи, Овци Зајакот Птица Елени Pillowcase 17.5 Инчен Памук, Лен Стол Седиште Фрли Перница

Детали за производот(Перница ги опфаќаат само!не се вклучуваат перница внатрешни работи)Материјал : пам

DEN 206.00 239.52