• Новак
ZXZXOON Симпатична Цртан филм Star Wars Господар Yudaka Дома Текстил Прекрасна декоративни фрли pillowcase памук, лен перница маска

ZXZXOON Симпатична Цртан филм Star Wars Господар Yudaka Дома Текстил Прекрасна декоративни фрли pillowcase памук, лен перница

DEN 239.52
DEN 192.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен


Име : перница маска
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Памук, Лен и Полиестер
Боја : како на слики
Големина : прибл. 18x18 ВО (45x45 CM) ( ве молиме овозможи 1-2cm отстапување )
Затворање : Скриен Патент
Пакет содржи : 1 парче на перница капак ( перница внатрешна не е вклучена ) Напомена :
1. Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради варијации помеѓу
на компјутерски монитори и голо око боја разлика. 2. Тоа е само една страна се печатат , боја на задната страна е беж , не чиста бела . 3. Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика. 4. Ве молиме проверете ги реден број внимателно пред цел. Се грижи Инструкциите *Машина за миење, топло 40°C. *не кајгана. *Не ја собори сува. *Не dryclean. Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни перница покрива. Ви благодариме.
Ова е задната страна перница капакот, имајте на ум снежана ,ако грижа,ве молиме не поставувајте ред,благодарам

Декларирани спецификации

Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Бренд Име:
ZXZXOON
Шаблон Тип:
Цртан филм
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
K065

Комплементите на стоката

Трговија на големо Париз Американски Гроздобер Стил Троседот Перница Покритие за Седиште навлаки за Промоција Дома Декорација

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

DEN 187.00 239.52

Памук, Лен Плоштадот 18 Бренд Шише Парфем и канал Печатени Троседот Декоративни Перница Покрива Соба Чаир Перница Случај

Ние сме една фабрика Ве Молиме Да Користите Шопинг Кошничка За Да Додадете Стоки, Поголема Цел, Поголем

DEN 164.00 216.00

Будизмот Објект рачно изработени везови lotus поклони baddha перница покрие high-end сатен placemat покрие буда благослови молитва

Будизмот Објект рачно изработени везови lotпоклони baddha перница покрие highend сатен placemat покрие буда благос

DEN 889.00 1097.76

Платно Апстрактната Уметност Сонцето се Соочуваат со Везени Плоштадот Перница Покрие Перница Покрие Автомобил Чаир, Троседот

Сите Перници Се рачно изработени,Лесно Да се Чисти И да се Доста Издржливи, Љубезно ве молиме да се Разбе

DEN 445.44

Најдобро продаваните Дома Снабдување Перница Троседот перници Покрие Предиво Памук Везови БУВ Перница Случај 45*45см Висок Квалитет

Ова е прегратка pillowcase, Без перница ФитилиВе молиме Забелешка стилот што го сакате , или ние ќе ги испрати

DEN 642.00 792.00

Квадратен облик декоративни перница случај зелени листови на растенијата перница покритие за троседот дома coussin де салон housse

Име : перница маскаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерБоја : како на сликиДимензии

DEN 162.00 216.00

Јапонија Стил Памук, Лен Перница Покрива Убава Ukiyoe Мт. Fuji Отпечатоци Гроздобер Кревет Троседот Фрли Перница Случај Дома

Јапонија Стил Памук, Лен Перница Покрива Убава Ukiyoe Мт Fuji Отпечатоци Гроздобер Кревет Троседот Фрли Перн

DEN 771.00 1330.08

Вода Боја Сликарство Папагал Peony Цвеќиња Памук, Лен Европа Стил Троседот Канцеларија Стол Фрли Перница Случај 45*45см Автомобил

Пакет : 1 перница капак (Без пополнување)Препорачуваме 4pcs за средни троседот, 6pcs за големи димензии тросе

DEN 248.00 282.24

Среќен Ноќта На Вештерките Дена Фрли Перница Случај Симпатична Чудовишта И Бонбони Декоративни Перница Покрие Pillowcase Дома

Тоа може да го спаси вашиот увозни давачки Максимум,Во некои земји, дури и не увоз duites.Кина Пост Регистри

DEN 232.00 255.36

Извоз Топла Продажба Елени Троседот Перници Случај Памук, Лен Автомобил Перници покрие Слика Прилагодено Квалитет Бесплатен превозот

Ова е прегратка pillowcase, перница случај на перница не е вклучена .Надворешна трговија топла елени перници

DEN 758.00 936.00