• Новак
Maiyubo Свежа Зелена Градина Кактус Тропик Растенија Мека Бранеа Декоративни Перница Покрие Нордиските Троседот Перница Случај Дома Декор PC534

Maiyubo Свежа Зелена Градина Кактус Тропик Растенија Мека Бранеа Декоративни Перница Покрие Нордиските Троседот Перница Случај

DEN 216.00
DEN 181.00 -16 %

Достапност
Производот е достапен


Опис :
Материјал : Супер Лен
Големина : прибл. 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме овозможи 1-2cm отстапување)
Затворање : Скриен Патент
Пакетот вклучува : 1 buc на перница капак (перница внатрешна не е вклучена)
Известување : i
1. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела .
2. Тоа е дигитален печатени, перница маска може да имаат малку боја отстапување со слика
3. Ве молиме проверете ги реден број внимателно пред цел.
Се грижи инструкциите :
Машина за миење, топло 40°C.
Не кајгана.
Не собори сува.
Пегла на обратна, средна температура.
Не dryclean.
Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни перница покрива. Ви благодариме.
Објектот Се Покаже
Ставка Детали
Клиентите Се Покаже
Функција и Совети

Декларирани спецификации

Бренд Име:
Maiyubo
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Стил:
Обична
Обликот:
Плоштад
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Растенијата
Број На Модел На:
PC534
is_customized:
No
Материјал:
Лен
Големина:
45x45cm
Работни Техника:
Ткаени
Место на Потекло:
Yiwu, Жеџијанг, Кина (Копно)
Број На Модел На:
PC520
Примена:
Дневна Соба ,Спална Соба ,Hotel,Кревет,Троседот,Автомобил
квалитет:
Висок
цена:
евтини
Трговија на големо:
Поддршка
Ознака На Производот:
Ткаени Перница Маска,Лен Перница Маска,Фрли Перница Опфаќа

Комплементите на стоката

Плоштад шарени Дома Текстил Перница Покрива Декоративни мека седиште за во автомобил лен срцето Царска круна сино неколку нови

Плоштад шарени Дома Текстил Перница Покрива Декоративни мека седиште за во автомобил лен срцето Царска

DEN 163.00 239.52

ZXZXOON Декоративни фрли перница случај Медитерански стил морска ѕвезда на плоштадот лен перница покритие за троседот дома декор

Име : перница маскаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерБоја : како на сликиГолемина

DEN 192.00 239.52

Јапонија Стил Памук, Лен Перница Покрива Убава Ukiyoe Мт. Fuji Отпечатоци Гроздобер Кревет Троседот Фрли Перница Случај Дома

Јапонија Стил Памук, Лен Перница Покрива Убава Ukiyoe Мт Fuji Отпечатоци Гроздобер Кревет Троседот Фрли Перн

DEN 771.00 1330.08

Декоративни Назад Перница Покрива Луксузни Класичен Euorpe Стил Дома Троседот Перница Покрие Случаи Автомобил Главата Под Перница

Тип : Назад перница покрие / фрли перница случајМатеријал : МешаГолемина 1 : Дијаметар 15cm, 50cm должина, толе

DEN 426.00 645.12

Вода Боја Сликарство Папагал Peony Цвеќиња Памук, Лен Европа Стил Троседот Канцеларија Стол Фрли Перница Случај 45*45см Автомобил

Пакет : 1 перница капак (Без пополнување)Препорачуваме 4pcs за средни троседот, 6pcs за големи димензии тросе

DEN 248.00 282.24

Платно Апстрактно Сликарство Перница Покрие Везени Плоштадот Перница Покрие Автомобил Чаир, Троседот Перница Случај 45x45cm

Сите Перници Се рачно изработени,Лесно Да се Чисти И да се Доста Издржливи, Љубезно ве молиме да се Разбе

DEN 445.44

Среќен Ноќта На Вештерките Дена Фрли Перница Случај Симпатична Чудовишта И Бонбони Декоративни Перница Покрие Pillowcase Дома

Тоа може да го спаси вашиот увозни давачки Максимум,Во некои земји, дури и не увоз duites.Кина Пост Регистри

DEN 232.00 255.36

ZXZXOON дома текстил декоративни фрли перница случај маска на blue цвет памук, лен перница покритие за троседот дома capa almofadas

Име : перница маскаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерБоја : како на сликиГолемина

DEN 192.00 239.52