• Новак
трговија на големо 4pcs нови 16 инчи висок Индискиот Headdress Индискиот пердуви худ дуксери рачно изработени направени 15 пердув декорација Карневал

трговија на големо 4pcs нови 16 инчи висок Индискиот Headdress Индискиот пердуви худ дуксери рачно изработени направени 15 пердув

DEN 1199.52
DEN 1092.00 -9 %

Достапност
Производот е достапен


Обработка на време : подготвени да се кандидира надвор.
Ние ќе се фокусираме на долу производи, ако постојат посебни барања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Рачно изработени оригинални пердув headdress со најдобрите материјали.
Ве молиме имајте во предвид :
1.com нуди различни начини на плаќање, како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање прашања (банкарски трансфер и Western Union). Ние се стремиме да ви обезбеди со 100% задоволство. Со цел да се заштити вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на глобалниот брзина продажба, се додека не добиете вашата цел и задоволство нема да биде објавен до нас. Ви благодариме!.v се во суштина се променија, обработка време е за 2 до 3 работни дена.
политика за наплата
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 2 дена од добивањето на својата цел.
плаќање
Постојат aliexpress.
задоволството на клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. И ќе мора да носат екстра трошоците за превозот и да се врати на предмети што треба да се задржи нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Па вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти нашата позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги.
испорака
1). Можете да изберете најзгодно начин за вас.
трговија на големо 4pcs нови 16 инчи висок Индискиот Headdress Индискиот пердуви худ дуксери рачно изработени направени 15 пердув декорација Карневал
Индискиот пердув headdress
Боја : како на сликата
Должина : 16 инчи
Количина : 4 парчиња
Обично e Packetzaymet7-15 dneydlya Америка, но тоа не е многу точни, откако stoit за 25 дена
Па ако ви треба во нив да биде многу итна, можете да изберете да се брза да брод или контактирајте со нас.

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
Нови
Бренд Име:
ChengBright
Шема:
Обоена
Материјал:
Турција Пердув

Комплементите на стоката