• Новак
Американската Држава Европски Стил 5 светлината Лустерот со Алабастер Стакло Нијанси

Американската Држава Европски Стил 5 светлината Лустерот со Алабастер Стакло Нијанси

DEN 6480.00
DEN 4860.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен

Услуга време : од 9 : 30 до 5 : 30 PST, преку понеделник. Еве некои прашања на нашата Гаранција и се Враќа Политика :
1. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 90% од времето сме во можност да го средиме проблемот со давање техничка поддршка, без да мора да се испрати нешто назад. Се врати превозот надомест бидат одговорни од купувачот. Време На Испорака :
A : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Купувачите треба да ни кажете кои правото напон можете да изберете и да е, AC85-265 V. Објектите ќе бидат испратени во 1-7 работни дена по исплата е расчисти и потоа ви обезбеди следење на број и следење webiste. Купувачот е единствено одговорен за потврдување на компатибилноста на купените точка со својата моќ снабдување . Во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO/FPO). Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.Сите продажни се конечни. Генерално, ние ве советуваме да вратите расипан стоки со испраќање на нив преку поштата и ЕМС наместо користење couriers како DHL, UPS-от, FEDEX и TNT. Ние исто така, обезбеди меѓународен испорака се Изразува како што се ЕМС, DHL и ПРОЗОРЦИ,дополнителни такси превозот е потребно. Бои што може да ги одберете се топло бела (2700-3500 K) / бела(4000-4500 K) /кул бело (5500-6500 K). Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Превозот време може да се разликува, зависи од примачот локација. Ние обезбедуваме ОЕМ&ODM и ќе производство според вашето барање. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Pendant Светла
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,RoHS
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
База Тип:
E27
Инсталација Тип:
синџир pendant
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
MUCHTING
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Примена:
Трпезарија
Материјал:
Метал
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
3

Комплементите на стоката

Дијамант јаже дневна соба Pendant тавански Светилки за осветлување оригинален кафе бар инструментално индустрија ретро стил ресторан

Светилка тип : риба линија лустеротБоја класификација : труба 38cm среден број 45смСветлината главен матер

DEN 5760.00

Повеќе Лустерот Градина Ресторан дозвола продажба светлото во спалната соба дневна соба Железо светла светла за осветлување светилка

[Спецификација] 68 глава дијаметар од 75 см висок од 50 cm (не вклучувајќи кревање височина)10 глава специфика

DEN 11904.00

Слободен Брод! Децата Lamppendant светилка новина светла декоративни цртан филм спалната соба светлата цртан филм за деца светилка

Вашиот среќен шопинг е на нашите работни целна цело време.За Квалитетотние се направи лустерот со Кина

DEN 11544.00

Нордиските стил дрво чипови комбинација птичји кафез Pendant Светла дијамант дневна соба студија сала, продавница, таванот светилка

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

DEN 10368.00

Кинески Pendant Светла Југоисточна Азија едноставен модерен дневна соба ресторан новата класична бамбус светилка хотел teahouse

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред праткатаПочи

DEN 16224.00

Тифани креативни Повеќе Лустерот минималистички спалната соба дневна соба долго топло кафе продавница енергија-заштеда на

Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : Железо платно(2) Боја : беж(3) Светлосен : E27*5(не вклу

DEN 13872.00

Модерен минималистички личност црно и бело еден главата стакло топката Железо Лустерот Светилка за Ламбата спалната соба студија

Добредојдовте на нашата продавница!! За драги купувачот 1.Ние сме осветлување производство на компанија

DEN 3010.00 3168.00

По модерна лустерот Нордиските стил креативна личност светилки трпезарија дневна уметност осветлување едноставна Поштенски слободни

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

DEN 7419.00 8064.00

willlustr бамбус pendant светилка природни виси светла хотел со ресторан, кафе бар, салон дрво суспензија светлина рачно изработени

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации

DEN 5760.00

Домот Гроздобер Pendant Светла Индустриски Ковано Железо Pendant Светилки Бар, Кафуле, Ресторан суспензија luminaire Дома Осветлување

Информација за производот : Технички Детали Ставка Тежина за 1,2 килограми Производ Димензии : 170*340*100mm Ре

DEN 2006.00 2825.28

220v LED Кристал Ресторан Лустерот Моно Модерна Едноставна Круг Дневна Соба и трпезарија Бар Трпезариска Маса за Јадење Лустерот

2 Има стручни тимови за КК и Маркетинг, па ние може да обезбеди висококвалитетни производи и задоволител

DEN 6480.00

Новиот Кинески стил pendant светлина современото живеење соба оригиналност едноставна ресторан едноставна ткаенина спалната соба

Добредојдовте на продавница осветлување.Ние ќе ги провери секој пратката внимателно пред пратката.На м

DEN 14160.00