• Новак
Медитеранот Градина лустерот децата соба сина стил земја дневна соба и спалната соба трпезарија светилка бесплатен превозот

Медитеранот Градина лустерот децата соба сина стил земја дневна соба и спалната соба трпезарија светилка бесплатен превозот

DEN 8448.00

Достапност
Производот е достапен


Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие се купувачот одговорност. Pls проверете кај вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање. Прием на проблем Прво, ве молиме имајте на ум дека пакувањето е здрав, доколку постои каква било штета предизвикана со грубо express, ве молиме барањето да превозот компанија, и во рок од 24 часа тврдењето број на нас, тогаш ние може да се справи и да се провери за вас, било какви проблеми може да се спаси, но не спор, ви благодариме! Ние се трудиме да ги одржуваме нашите клиенти задоволни. Но, постојат нешта што не може да се контролира, како поштарот ставање вашиот пакет на дожд. Pls НЕ се отвори расправа, или напишете лошо или неутрален преглед директно, без било да се јавите. Имате нашите зборови тука : Сите проблеми може да бидат решени од страна на добра комуникација, се надеваме дека сите наши клиентот може да задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви проблеми околу нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви даде совршено решение.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Pendant Светла
Стил:
Средоземното Море
Осветлување Област:
10-15square метри
Е Светилки Вклучени:
No
Број На Модел На:
JID0660
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
Абажур Боја:
Зелена,Бела,Сина,Розова,Црвена,Беж
База Тип:
E27
Бренд Име:
Orcinus orca
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
сертификација:
CCC,FCC,CE
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Инсталација Тип:
синџир pendant
Гаранција:
2 година
Број на извори на светлина:
5
Материјал:
Платно
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Примена:
Foyer

Комплементите на стоката

Гроздобер Лофт Индустриски Американската Држава Стакло Lumiled Pendant Светилка Кујна Dinning Дневна Соба Современ Дом Осветлување

Ретро Гроздобер Лофт Индустриски Американската Држава Сјај Чисто Стакло Lumiled Pendant Светилка Кујна Dinning С�

DEN 3792.00

Новиот Кинески стил pendant светлина современото живеење соба оригиналност едноставна ресторан едноставна ткаенина спалната соба

Добредојдовте на продавница осветлување.Ние ќе ги провери секој пратката внимателно пред пратката.На м

DEN 14160.00

Американски стил ретро едноставна Pendant Светла еден главата спалната соба на лофт студио дневна соба бар биро индустриски правец

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.Почи

DEN 3792.00

Z Нордиските круг LED лустерот модерна Прстен осветлување дизајн осветлување тела за спалната соба livingroom ресторан Оригиналност

3) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на

DEN 30603.00 36432.00

Модерен Минималистички Прекрасни Гроздобер Шише Вино Pendant Светла Кафе-Соба/Бар Декорација Еден Pendant Креативни pendant led

Материјал : сликарство железо+ткаенина сенка,, големина : види слика детали светилки : led сијалицата сија�

DEN 4320.00 4800.00

Слободен Брод! Децата Lamppendant светилка новина светла декоративни цртан филм спалната соба светлата цртан филм за деца светилка

Вашиот среќен шопинг е на нашите работни целна цело време.За Квалитетотние се направи лустерот со Кина �

DEN 11544.00

willlustr бамбус pendant светилка природни виси светла хотел со ресторан, кафе бар, салон дрво суспензија светлина рачно изработени

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации

DEN 5760.00

Тифани креативни Повеќе Лустерот минималистички спалната соба дневна соба долго топло кафе продавница енергија-заштеда на

Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : Железо платно(2) Боја : беж(3) Светлосен : E27*5(не вклу�

DEN 13872.00

220v LED Кристал Ресторан Лустерот Моно Модерна Едноставна Круг Дневна Соба и трпезарија Бар Трпезариска Маса за Јадење Лустерот

2 Има стручни тимови за КК и Маркетинг, па ние може да обезбеди висококвалитетни производи и задоволител

DEN 6480.00

Јапонски стил pendant светилки бамбус кафез чај тенџере продавница абажур југоисточна осветлување сферични креативни светла ZA627

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратк�

DEN 11424.00

Модерен минималистички личност црно и бело еден главата стакло топката Железо Лустерот Светилка за Ламбата спалната соба студија

Добредојдовте на нашата продавница!! За драги купувачот 1.Ние сме осветлување производство на компанија

DEN 3010.00 3168.00

Пареа Панк Лофт Индустриски Железо Рѓа водовод Ретро Pendant Светилка Гроздобер Таванот Светилка за Дневна Соба и Спалната соба

Пареа Панк Лофт Индустриски Железо Рѓа водовод Ретро Pendant Светилка Гроздобер Таванот Светилка за Дневн�

DEN 1738.00 2448.00

Нордиските стил дрво чипови комбинација птичји кафез Pendant Светла дијамант дневна соба студија сала, продавница, таванот светилка

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

DEN 10368.00