• Новак
Медитерански Ресторан лустерот креативни школка оброк лустерот пастирски стил бар Лустерот Поштенски слободни

Медитерански Ресторан лустерот креативни школка оброк лустерот пастирски стил бар Лустерот Поштенски слободни

DEN 3600.00

Достапност
Производот е достапен


Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие се купувачот одговорност. Pls проверете кај вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање. Прием на проблем Прво, ве молиме имајте на ум дека пакувањето е здрав, доколку постои каква било штета предизвикана со грубо express, ве молиме барањето да превозот компанија, и во рок од 24 часа тврдењето број на нас, тогаш ние може да се справи и да се провери за вас, било какви проблеми може да се спаси, но не спор, ви благодариме! Ние се трудиме да ги одржуваме нашите клиенти задоволни. Но, постојат нешта што не може да се контролира, како поштарот ставање вашиот пакет на дожд. Pls НЕ се отвори расправа, или напишете лошо или неутрален преглед директно, без било да се јавите. Имате нашите зборови тука : Сите проблеми може да бидат решени од страна на добра комуникација, се надеваме дека сите наши клиентот може да задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви проблеми околу нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви даде совршено решение.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Pendant Светла
Стил:
Средоземното Море
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
База Тип:
E27
Бренд Име:
Orcinus orca
Осветлување Област:
5-10square метри
Абажур Боја:
Бела
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Инсталација Тип:
кабелот pendant
сертификација:
CCC,FCC,CE
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Гаранција:
2 година
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
ZX280
Материјал:
Школка
Тело Материјал:
Стакло
Примена:
Трпезарија

Комплементите на стоката

Домот Гроздобер Pendant Светла Индустриски Ковано Железо Pendant Светилки Бар, Кафуле, Ресторан суспензија luminaire Дома Осветлување

Информација за производот : Технички Детали Ставка Тежина за 1,2 килограми Производ Димензии : 170*340*100mm Ре

DEN 2006.00 2825.28

Кинески Pendant Светла Југоисточна Азија едноставен модерен дневна соба ресторан новата класична бамбус светилка хотел teahouse

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред праткатаПочи

DEN 16224.00

Нордиските стил дрво чипови комбинација птичји кафез Pendant Светла дијамант дневна соба студија сала, продавница, таванот светилка

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

DEN 10368.00

Z Нордиските круг LED лустерот модерна Прстен осветлување дизајн осветлување тела за спалната соба livingroom ресторан Оригиналност

3) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на

DEN 30603.00 36432.00

Повеќе Лустерот Градина Ресторан дозвола продажба светлото во спалната соба дневна соба Железо светла светла за осветлување светилка

[Спецификација] 68 глава дијаметар од 75 см висок од 50 cm (не вклучувајќи кревање височина)10 глава специфика

DEN 11904.00

Дијамант јаже дневна соба Pendant тавански Светилки за осветлување оригинален кафе бар инструментално индустрија ретро стил ресторан

Светилка тип : риба линија лустеротБоја класификација : труба 38cm среден број 45смСветлината главен матер

DEN 5760.00

По модерна лустерот Нордиските стил креативна личност светилки трпезарија дневна уметност осветлување едноставна Поштенски слободни

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

DEN 7419.00 8064.00

Медитеранот Градина лустерот децата соба сина стил земја дневна соба и спалната соба трпезарија светилка бесплатен превозот

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

DEN 8448.00

Слободен Брод! Децата Lamppendant светилка новина светла декоративни цртан филм спалната соба светлата цртан филм за деца светилка

Вашиот среќен шопинг е на нашите работни целна цело време.За Квалитетотние се направи лустерот со Кина

DEN 11544.00

Пареа Панк Лофт Индустриски Железо Рѓа водовод Ретро Pendant Светилка Гроздобер Таванот Светилка за Дневна Соба и Спалната соба

Пареа Панк Лофт Индустриски Железо Рѓа водовод Ретро Pendant Светилка Гроздобер Таванот Светилка за Дневн

DEN 1738.00 2448.00

220v LED Кристал Ресторан Лустерот Моно Модерна Едноставна Круг Дневна Соба и трпезарија Бар Трпезариска Маса за Јадење Лустерот

2 Има стручни тимови за КК и Маркетинг, па ние може да обезбеди висококвалитетни производи и задоволител

DEN 6480.00

Модерен минималистички личност црно и бело еден главата стакло топката Железо Лустерот Светилка за Ламбата спалната соба студија

Добредојдовте на нашата продавница!! За драги купувачот 1.Ние сме осветлување производство на компанија

DEN 3010.00 3168.00