• Новак
Модерна личност led лустерот спалната соба Ресторан, Бар креативен моден

Модерна личност led лустерот спалната соба Ресторан, Бар креативен моден

DEN 2832.00

Достапност
Производот е достапен


Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие се купувачот одговорност. Pls проверете кај вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање. Прием на проблем Прво, ве молиме имајте на ум дека пакувањето е здрав, доколку постои каква било штета предизвикана со грубо express, ве молиме барањето да превозот компанија, и во рок од 24 часа тврдењето број на нас, тогаш ние може да се справи и да се провери за вас, било какви проблеми може да се спаси, но не спор, ви благодариме! Ние се трудиме да ги одржуваме нашите клиенти задоволни. Но, постојат нешта што не може да се контролира, како поштарот ставање вашиот пакет на дожд. Pls НЕ се отвори расправа, или напишете лошо или неутрален преглед директно, без било да се јавите. Имате нашите зборови тука : Сите проблеми може да бидат решени од страна на добра комуникација, се надеваме дека сите наши клиентот може да задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви проблеми околу нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви даде совршено решение.

Декларирани спецификации

Боја На Каросеријата:
Црна, Бела
Тип На Објект:
Pendant Светла
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
сертификација:
CCC,FCC,CE
База Тип:
E27
Материјал:
Стакло Камен
Техника:
Жица Цртање Виси
Гаранција:
2 година
Бренд Име:
Orcinus orca
Извор На Светлина:
LED Светилки
Осветлување Област:
5-10square метри
Инсталација Тип:
Цевка Подигната
Абажур Боја:
Бела,Црна
Напон:
90-260V
Број На Модел На:
WL13946-5
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо

Комплементите на стоката

Медитеранот Градина лустерот децата соба сина стил земја дневна соба и спалната соба трпезарија светилка бесплатен превозот

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

DEN 8448.00

Z Нордиските круг LED лустерот модерна Прстен осветлување дизајн осветлување тела за спалната соба livingroom ресторан Оригиналност

3) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на

DEN 30603.00 36432.00

Тифани креативни Повеќе Лустерот минималистички спалната соба дневна соба долго топло кафе продавница енергија-заштеда на

Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : Железо платно(2) Боја : беж(3) Светлосен : E27*5(не вклу�

DEN 13872.00

Цртан филм Пиратски Бродови Децата Спалната соба Pendant Светла Дрвени Симпатична 3 Светла Бебе Соба Pendant Светлина Момче Соба

7" Должина на Кабелот : 65cm, прилагодлив Извор на Светлина : E27 60 W*3(Цената не вклучува светилки),предводена �

DEN 5814.24

Дијамант јаже дневна соба Pendant тавански Светилки за осветлување оригинален кафе бар инструментално индустрија ретро стил ресторан

Светилка тип : риба линија лустеротБоја класификација : труба 38cm среден број 45смСветлината главен матер

DEN 5760.00

Јапонски стил pendant светилки бамбус кафез чај тенџере продавница абажур југоисточна осветлување сферични креативни светла ZA627

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратк�

DEN 11424.00

Повеќе Лустерот Градина Ресторан дозвола продажба светлото во спалната соба дневна соба Железо светла светла за осветлување светилка

[Спецификација] 68 глава дијаметар од 75 см висок од 50 cm (не вклучувајќи кревање височина)10 глава специфика

DEN 11904.00

willlustr бамбус pendant светилка природни виси светла хотел со ресторан, кафе бар, салон дрво суспензија светлина рачно изработени

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации

DEN 5760.00

Кинески Pendant Светла Југоисточна Азија едноставен модерен дневна соба ресторан новата класична бамбус светилка хотел teahouse

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред праткатаПочи�

DEN 16224.00

Американски стил ретро едноставна Pendant Светла еден главата спалната соба на лофт студио дневна соба бар биро индустриски правец

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.Почи

DEN 3792.00