• Новак
Кинески Pendant Светла Југоисточна Азија едноставен модерен дневна соба ресторан новата класична бамбус светилка хотел teahouse LU823401

Кинески Pendant Светла Југоисточна Азија едноставен модерен дневна соба ресторан новата класична бамбус светилка хотел teahouse

DEN 16224.00

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте на осветлување продавница
Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката
Почитувани купувачи
Информации за производот преглед
[боја] : како што е прикажано
Главното тело материјал : Дрво
Извор на светлина тип : E27
Извор на светлина : без извор на светлина
[напон] 90v-260v (ние ќе брод во согласност со вашата земја)
Големина : види подолу

Декларирани спецификации

Боја На Каросеријата:
S, L
Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Црна
База Тип:
E27
Осветлување Област:
15-30square метри
Место:
Салон
Тело Материјал:
Дрво
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Дрво
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Прекинувач:
00
Заврши:
00

Комплементите на стоката

Кинески едноставен плоштадот алуминиум лустерот, отворено влага доказ лустерот, вила област, градина таванот светилка ZL524

Добредојдовте на осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На м

DEN 7296.00

Слободен Брод! Децата Lamppendant светилка новина светла декоративни цртан филм спалната соба светлата цртан филм за деца светилка

Вашиот среќен шопинг е на нашите работни целна цело време.За Квалитетотние се направи лустерот со Кина

DEN 11544.00

Модерен Минималистички Нордиските Pendant Светлина Креативни Dinning Простор Бар Американската Држава Бел Метал Гроздобер Тенџере

Име : Pendant светилкаБренд : ASCELINAМоќност : 360 WНапон : 90260 Vматеријал : железоБоја : ЦрнаБелаПакет големина : 20*2

DEN 1392.00 2140.80

Модерен минималистички личност црно и бело еден главата стакло топката Железо Лустерот Светилка за Ламбата спалната соба студија

Добредојдовте на нашата продавница!! За драги купувачот 1.Ние сме осветлување производство на компанија

DEN 3010.00 3168.00

Z Нордиските круг LED лустерот модерна Прстен осветлување дизајн осветлување тела за спалната соба livingroom ресторан Оригиналност

3) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на

DEN 30603.00 36432.00

220v LED Кристал Ресторан Лустерот Моно Модерна Едноставна Круг Дневна Соба и трпезарија Бар Трпезариска Маса за Јадење Лустерот

2 Има стручни тимови за КК и Маркетинг, па ние може да обезбеди висококвалитетни производи и задоволител

DEN 6480.00

Домот Гроздобер Pendant Светла Индустриски Ковано Железо Pendant Светилки Бар, Кафуле, Ресторан суспензија luminaire Дома Осветлување

Информација за производот : Технички Детали Ставка Тежина за 1,2 килограми Производ Димензии : 170*340*100mm Ре

DEN 2006.00 2825.28

Нордиските стил дрво чипови комбинација птичји кафез Pendant Светла дијамант дневна соба студија сала, продавница, таванот светилка

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

DEN 10368.00

willlustr бамбус pendant светилка природни виси светла хотел со ресторан, кафе бар, салон дрво суспензија светлина рачно изработени

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации

DEN 5760.00