• Новак
Нордиските ретро Американски железо земја pendant светлина Европската дневна соба и ходникот стакло нови pendant светилки ya7315

Нордиските ретро Американски железо земја pendant светлина Европската дневна соба и ходникот стакло нови pendant светилки ya7315

DEN 9552.00

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте на продавница осветлување.
Ние ќе ги провери секој пратката внимателно пред пратката.
На моите најмили клиентите.
Информации за производот преглед :
[боја] : (како што е прикажано)
[главен материјал] : Железо + матирано стакло
[процес] : спреј бои Чистење
[извор на светлина] : E27 (не се вклучени)
Сместување : дневна соба, трпезарија, студија соба, ходник, спална соба, итн.
[напон] : 90v-260v (ние'll биде врз основа на вашата земја)
[size] : (слика подолу)

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Број На Модел На:
170909
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Инсталација Тип:
синџир pendant
Абажур Боја:
Бела
Материјал:
Стакло Камен
Е Светилки Вклучени:
No
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Перфориран
Гаранција:
k1
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
00
Тип На Објект:
Pendant Светла

Комплементите на стоката

Повеќе Лустерот Градина Ресторан дозвола продажба светлото во спалната соба дневна соба Железо светла светла за осветлување светилка

[Спецификација] 68 глава дијаметар од 75 см висок од 50 cm (не вклучувајќи кревање височина)10 глава специфика

DEN 11904.00

Модерен минималистички личност црно и бело еден главата стакло топката Железо Лустерот Светилка за Ламбата спалната соба студија

Добредојдовте на нашата продавница!! За драги купувачот 1.Ние сме осветлување производство на компанија

DEN 3010.00 3168.00

Кинески едноставен плоштадот алуминиум лустерот, отворено влага доказ лустерот, вила област, градина таванот светилка ZL524

Добредојдовте на осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На м

DEN 7296.00

Кинески Pendant Светла Југоисточна Азија едноставен модерен дневна соба ресторан новата класична бамбус светилка хотел teahouse

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред праткатаПочи

DEN 16224.00

Тифани креативни Повеќе Лустерот минималистички спалната соба дневна соба долго топло кафе продавница енергија-заштеда на

Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : Железо платно(2) Боја : беж(3) Светлосен : E27*5(не вклу

DEN 13872.00

По модерна лустерот Нордиските стил креативна личност светилки трпезарија дневна уметност осветлување едноставна Поштенски слободни

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

DEN 7419.00 8064.00

Домот Гроздобер Pendant Светла Индустриски Ковано Железо Pendant Светилки Бар, Кафуле, Ресторан суспензија luminaire Дома Осветлување

Информација за производот : Технички Детали Ставка Тежина за 1,2 килограми Производ Димензии : 170*340*100mm Ре

DEN 2006.00 2825.28

Пареа Панк Лофт Индустриски Железо Рѓа водовод Ретро Pendant Светилка Гроздобер Таванот Светилка за Дневна Соба и Спалната соба

Пареа Панк Лофт Индустриски Железо Рѓа водовод Ретро Pendant Светилка Гроздобер Таванот Светилка за Дневн

DEN 1738.00 2448.00

Модерен минималистички личност црно и бело еден главата стакло топката Железо Лустерот Светилка за Ламбата спалната соба студија

Добредојдовте на нашата продавница!! За драги купувачот 1.Ние сме осветлување производство на компанија

DEN 3010.00 3168.00

Дијамант јаже дневна соба Pendant тавански Светилки за осветлување оригинален кафе бар инструментално индустрија ретро стил ресторан

Светилка тип : риба линија лустеротБоја класификација : труба 38cm среден број 45смСветлината главен матер

DEN 5760.00

Z Нордиските круг LED лустерот модерна Прстен осветлување дизајн осветлување тела за спалната соба livingroom ресторан Оригиналност

3) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на

DEN 30603.00 36432.00