• Новак
Новиот Кинески стил pendant светлина современото живеење соба оригиналност едноставна ресторан едноставна ткаенина спалната соба стил Chines светилка ya7289

Новиот Кинески стил pendant светлина современото живеење соба оригиналност едноставна ресторан едноставна ткаенина спалната соба

DEN 14160.00

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте на продавница осветлување.
Ние ќе ги провери секој пратката внимателно пред пратката.
На моите најмили клиентите.
Информации за производот преглед :
[боја] : (како што е прикажано)
[главен материјал] : метал за заварување + ткаенина
[процес] : полирање + заварување + пескарење + спреј во боја
[извор на светлина] : E27 (не се вклучени)
Трпезарија, спална соба, седи соба, учење, итн.
[напон] : 90v-260v (ние'll биде врз основа на вашата земја)
[size] : (слика подолу)
Синџирот 100cm

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Pendant Светла
Број На Модел На:
170909
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Материјал:
Платно
Абажур Боја:
Беж
Инсталација Тип:
синџир pendant
Број на извори на светлина:
3
Е Светилки Вклучени:
No
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Перфориран
Гаранција:
k1
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
00
Заврши:
00
Тип На Објект:
Pendant Светла

Комплементите на стоката

220v LED Кристал Ресторан Лустерот Моно Модерна Едноставна Круг Дневна Соба и трпезарија Бар Трпезариска Маса за Јадење Лустерот

2 Има стручни тимови за КК и Маркетинг, па ние може да обезбеди висококвалитетни производи и задоволител

DEN 6480.00

Американски стил ретро едноставна Pendant Светла еден главата спалната соба на лофт студио дневна соба бар биро индустриски правец

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.Почи

DEN 3792.00

Модерен Минималистички Прекрасни Гроздобер Шише Вино Pendant Светла Кафе-Соба/Бар Декорација Еден Pendant Креативни pendant led

Материјал : сликарство железо+ткаенина сенка,, големина : види слика детали светилки : led сијалицата сија�

DEN 4320.00 4800.00

Домот Гроздобер Pendant Светла Индустриски Ковано Железо Pendant Светилки Бар, Кафуле, Ресторан суспензија luminaire Дома Осветлување

Информација за производот : Технички Детали Ставка Тежина за 1,2 килограми Производ Димензии : 170*340*100mm Ре�

DEN 2006.00 2825.28

Дијамант јаже дневна соба Pendant тавански Светилки за осветлување оригинален кафе бар инструментално индустрија ретро стил ресторан

Светилка тип : риба линија лустеротБоја класификација : труба 38cm среден број 45смСветлината главен матер

DEN 5760.00

Модерен минималистички личност црно и бело еден главата стакло топката Железо Лустерот Светилка за Ламбата спалната соба студија

Добредојдовте на нашата продавница!! За драги купувачот 1.Ние сме осветлување производство на компанија

DEN 3010.00 3168.00