• Новак
HanCheng Нов Моден Тренд Златна 925 Фунта Сребро Синџир Детелина Clavicle Керамички Ѓердани & Приврзоци Жените Накит колиер

HanCheng Нов Моден Тренд Златна 925 Фунта Сребро Синџир Детелина Clavicle Керамички Ѓердани & Приврзоци Жените Накит колиер

DEN 549.12
DEN 357.00 -35 %

Достапност
Производот е достапен

Han Cheng Нов Моден Тренд Златна 925 Фунта Сребро Синџир Детелина Clavicle Керамички Ѓердани & Приврзоци Жените Накит колиер

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
c-140
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
1.8*1.8 CM
Синџир Тип:
Вода-бран Синџир
Пол:
Жените
Бренд Име:
HANCHENG
Метали Тип:
925 сребрен
Материјал:
Керамички
Функција:
Разубават
Камен Материјал:
Керамички
занаети:
Тензија Поставување
Тока Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Синџир должина:
47cm
Метали Тип:
Злато Позлатен

Комплементите на стоката

Кориснички Арапско Име Ѓердан Персоналните Сребро Злато Се Зголеми Ѓердан Ѓердан Жени Мажи Исламската Накит Деверуша Подарок

Напомена : нормално синџир должина е 36+7 cm,само може да направи нормален синџир1.ние си имаме свој фабрика

DEN 480.00 599.52

10PCS Модни Додатоци за Жени Ѓердан Минималистички Пустината Бодлив Круша Кактус Pendant Ѓердан за жените Партија Подарок XL211

Материјал : CoppeБоја : Злато / Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / картичка / opp

DEN 633.00 666.24

WT-N1077 WKT Природен Камен Овална Форма Pendant Во Природна Боја Со Висок Квалитет на Златото се Намали Ѓердан Жените Декорација

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!WTN1077 W

DEN 1391.00 1464.00

Kpop Ѓердан Орел Опкружен со Крстот Плоштадот Нерѓосувачки Челик Ознака Pendant Жолто Злато Боја на Животни Накит, Ѓердани P2710

Проблеми со квалитетот : Ако производот не е ист како нашиот опис или скршени во транзит, ве молиме да ги

DEN 336.00 671.04