• Новак
2017 Луксузни Ѓердан мулти бои Кристал Мачка Pendant Ѓердан за жените Елегантен Партија Накит

2017 Луксузни Ѓердан мулти бои Кристал Мачка Pendant Ѓердан за жените Елегантен Партија Накит

DEN 456.00

Достапност
Производот е достапен

Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!. треба да се плати за дополнителни трошоци. Превозот имаме многу transportations. DHL е најбрзиот превозот. Плаќање ние прифаќаат кредитни картички, навремени банкарски трансфери и офлајн плаќање. можете да изберете еден од нив да плати за тоа.алергија слободни Задоволството на Клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. тоа само трае 3-5 дена. ние снабдување со DHL, EMS, хонгконг пост ,Сингапур пост превозот. срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети. и ве молам задржи на предмети задржи враќа во првобитната состојба. ние навистина се надевам дека ќе ви се допадне.7 g Материјал : Увезени кристал Легура позлатен злато Технологија Рафинирани и одличен занаетчиски Пакет 1pcs во една opp,надворешниот картон рок на Плаќање ЗАЧУВАМ Време на Испорака во рок од 3 дена откако ќе ја добиете вашата исплата Превозот начин DHL/UPS/EMS/ФЕДЕКС/ТНТ и сл 1. ако не сте задоволни со тоа, ве молиме e-mail на нас, ние ќе се потрудиме да услуга од 24hours.фабрика цена 4. ако вашата цел повеќе од одредено количество, ние ќе брод од објектите за вас од страна на курирската служба DHL.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. повратни информации од вашите повратни информации е многу важно за нашето работење е развој.Platinum позлатен 2. Враќање Политика ако сакате да разменувате објекти што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Бакарни Легури,Злато Позлатен
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
TCY
Pendant Големина:
3.8*1.5 CM
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Големина на:
45см-3.8*1.5 cm
Тежина:
9.7 g
Materail:
Увезени кристал Легура позлатен злато
Обложено:
platinum

Комплементите на стоката

Тренди персоналните симпатична Whippet се кандидира pendant ѓердан жените злато сребро позлатен изјава ѓердан мажите кс оди на

Whippet се кандидира pendant ѓердан е рачно изработени ѓердан,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат

DEN 904.00 1391.52

ZMZY Големи Спортски Нерѓосувачки Челик Гроздобер Фитнес Гем Ѓердан Гроздобер Накит Силен Човек Bodybuilding Pendant Ѓердан Накит

Општи информации1.Бренд : ZMZY НАКИТ2.MOQ : 1pcs во opp вреќа потоа во транспортот пакет3 Материјал : 316 L не ' Рѓосу

DEN 264.00 377.76

Kpop Ѓердан Орел Опкружен со Крстот Плоштадот Нерѓосувачки Челик Ознака Pendant Жолто Злато Боја на Животни Накит, Ѓердани P2710

Проблеми со квалитетот : Ако производот не е ист како нашиот опис или скршени во транзит, ве молиме да ги

DEN 336.00 671.04

Топла Дизајн Природен Камен Кварц Реики Pendant Ѓердан Кристал Месечината Исцелување Чакра Амајлија Европската Мода Накит, Ѓердани

Топла Дизајн Природен Камен Кварц Реики Pendant Ѓердан Кристал Месечината Исцелување Чакра Амајлија Европ

DEN 158.40

10PCS Модни Додатоци за Жени Ѓердан Минималистички Пустината Бодлив Круша Кактус Pendant Ѓердан за жените Партија Подарок XL211

Материјал : CoppeБоја : Злато / Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / картичка / opp

DEN 633.00 666.24

SKQIR Момче & Девојка BFF Пријател Ѓердан Синџир Ѓердан Розово Злато Сребро Злато Семејство Колиер Нерѓосувачки Челик Femme Жените

ПРЕВОЗОТ* Сите Нарачки ќе бидат обработени во рок од 5 дена Вие ќе бидете информирани online откако е предад

DEN 190.00 210.72

KISS ME Долго Антички Златна Боја Алуминиумски Синџир Зелена Геометриски Кристал Ѓердани & Приврзоци Жените Гроздобер Накит

Производ Стил : KISS ME Долго Антички Златна Боја Алуминиумски Синџир Зелена Геометриски Кристал Ѓердани &

DEN 259.00 287.52