• Новак
Птици Облик на домашни Миленичиња Спомен Накит од не ' Рѓосувачки Челик Keepsake Cremation Urn Pendant Пепел Urn Ѓердан за Куче, Мачка CMJ9496

Птици Облик на домашни Миленичиња Спомен Накит од не ' Рѓосувачки Челик Keepsake Cremation Urn Pendant Пепел Urn Ѓердан за Куче,

DEN 408.00

Достапност
Производот е достапен


=
1 BUC Urn Pendant Cremation Накит ѓердан пепел носителот
100% Сосема Нов Накит
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик
Pendant : 30мм
Тежина : 10-16g
Змија Синџир : 50cm
Сите наши Накит accordant со Стандардите на ЕУ
Карактеристики Не ' Рѓосувачки Челик Накит
Детални Производ шоу
Ве молиме изберете ја вашата омилена превозот метод
Начин на плаќање
Пакување
Услуга :
Декларација :
Се Врати И Повратни Информации :

Декларирани спецификации

Главниот Камен Боја:
Pendant Само, Ѓердан, Ѓердан Кутија Инка, 5PCS Само Приврзоци
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
за 20mm
Број На Модел На:
CMJ9496
Бренд Име:
impressjewelry
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Функција:
пепел носителот
Корисни:
пепел носителот
Тип:
Cremation Keepsake Спомен Накит
Тежина:
18-25g
квалитет:
AAAAA+
прилагодено лого:
Ласерски И Engrave Како Вашето Барање
боја:
Сребрена, Златна, се Зголеми Златна, Црна и сл.
Pendant капацитет:
1 кубни инчи
Пакет:
1 BUC Во Мали Oppbag
Место на Потекло:
DongGuan Кина
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба

Комплементите на стоката

10PCS Модни Додатоци за Жени Ѓердан Минималистички Пустината Бодлив Круша Кактус Pendant Ѓердан за жените Партија Подарок XL211

Материјал : CoppeБоја : Злато / Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / картичка / opp

DEN 633.00 666.24

Кориснички Арапско Име Ѓердан Персоналните Сребро Злато Се Зголеми Ѓердан Ѓердан Жени Мажи Исламската Накит Деверуша Подарок

Напомена : нормално синџир должина е 36+7 cm,само може да направи нормален синџир1.ние си имаме свој фабрика

DEN 480.00 599.52

Топла Дизајн Природен Камен Кварц Реики Pendant Ѓердан Кристал Месечината Исцелување Чакра Амајлија Европската Мода Накит, Ѓердани

Топла Дизајн Природен Камен Кварц Реики Pendant Ѓердан Кристал Месечината Исцелување Чакра Амајлија Европ

DEN 158.40

Тренди персоналните симпатична Whippet се кандидира pendant ѓердан жените злато сребро позлатен изјава ѓердан мажите кс оди на

Whippet се кандидира pendant ѓердан е рачно изработени ѓердан,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат

DEN 904.00 1391.52

KISS ME Долго Антички Златна Боја Алуминиумски Синџир Зелена Геометриски Кристал Ѓердани & Приврзоци Жените Гроздобер Накит

Производ Стил : KISS ME Долго Антички Златна Боја Алуминиумски Синџир Зелена Геометриски Кристал Ѓердани &

DEN 259.00 287.52

Almei Насмевка Лице Ѓердан Жените Накит Ѓердани & Приврзоци Сребрена Боја Суспензија на Жените Накит Синџир Подароци 5% Попуст

Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,ако најдете на заштита на

DEN 187.00 197.28

QIAMNI Минималистички Накит Слатка Прекрасна Небото Облак Цвет Синџир Ѓердан Ѓердани Pendant Жени, Девојки Шарм Божиќ Подарок

9809Екопријателски : ДаПовод : Годишнина Ангажман Подарок Партија СвадбаВашите Дизајни и Wholesales се Добред

DEN 122.00 191.52