• Новак
Самовилска трговија на Големо 2017 Трендовски Трска Корсо Ѓердан од Злато Боја Сребрена Боја Куче Накит Шупливи Pendant Ѓердан Жените steampunk

Самовилска трговија на Големо 2017 Трендовски Трска Корсо Ѓердан од Злато Боја Сребрена Боја Куче Накит Шупливи Pendant Ѓердан

DEN 959.52
DEN 518.00 -46 %

Достапност
Производот е достапен


Answer : ___________________________ Note : големини се рачни мерења на локации, може да се 1-3мм грешка.
Забелешка : Бидејќи на различни екранот,може да биде малку поинаква боја од сликата.

Декларирани спецификации

Метална боја:
Роуз Златна Боја, Црна Позлатен Пиштол
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
n80
Материјал:
Метал
Функција:
Порака Потсетник
Pendant Големина:
26*15mm
Бренд Име:
САМОВИЛСКА
Функција:
Моден

Комплементите на стоката

Almei Насмевка Лице Ѓердан Жените Накит Ѓердани & Приврзоци Сребрена Боја Суспензија на Жените Накит Синџир Подароци 5% Попуст

Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,ако најдете на заштита на

DEN 187.00 197.28

SKQIR Момче & Девојка BFF Пријател Ѓердан Синџир Ѓердан Розово Злато Сребро Злато Семејство Колиер Нерѓосувачки Челик Femme Жените

ПРЕВОЗОТ* Сите Нарачки ќе бидат обработени во рок од 5 дена Вие ќе бидете информирани online откако е предад

DEN 190.00 210.72

WT-N1077 WKT Природен Камен Овална Форма Pendant Во Природна Боја Со Висок Квалитет на Златото се Намали Ѓердан Жените Декорација

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!WTN1077 W

DEN 1391.00 1464.00

ZMZY Големи Спортски Нерѓосувачки Челик Гроздобер Фитнес Гем Ѓердан Гроздобер Накит Силен Човек Bodybuilding Pendant Ѓердан Накит

Општи информации1.Бренд : ZMZY НАКИТ2.MOQ : 1pcs во opp вреќа потоа во транспортот пакет3 Материјал : 316 L не ' Рѓосу

DEN 264.00 377.76