• Новак
Најдобра љубовница на Модата Слој Секси Градник Тело Ѓердан Синџир Лето Кристал Изјава Ѓердан & Pendant Жените Градник Накит 5161

Најдобра љубовница на Модата Слој Секси Градник Тело Ѓердан Синџир Лето Кристал Изјава Ѓердан & Pendant Жените Градник Накит

DEN 600.96
DEN 451.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Најдобри дама
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
Моден Тело Ѓердан
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Тежина g:
82 g

Комплементите на стоката

ZMZY Големи Спортски Нерѓосувачки Челик Гроздобер Фитнес Гем Ѓердан Гроздобер Накит Силен Човек Bodybuilding Pendant Ѓердан Накит

Општи информации1.Бренд : ZMZY НАКИТ2.MOQ : 1pcs во opp вреќа потоа во транспортот пакет3 Материјал : 316 L не ' Рѓосу

DEN 264.00 377.76

Тренди персоналните симпатична Whippet се кандидира pendant ѓердан жените злато сребро позлатен изјава ѓердан мажите кс оди на

Whippet се кандидира pendant ѓердан е рачно изработени ѓердан,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат

DEN 904.00 1391.52

Кориснички Арапско Име Ѓердан Персоналните Сребро Злато Се Зголеми Ѓердан Ѓердан Жени Мажи Исламската Накит Деверуша Подарок

Напомена : нормално синџир должина е 36+7 cm,само може да направи нормален синџир1.ние си имаме свој фабрика

DEN 480.00 599.52

SKQIR Момче & Девојка BFF Пријател Ѓердан Синџир Ѓердан Розово Злато Сребро Злато Семејство Колиер Нерѓосувачки Челик Femme Жените

ПРЕВОЗОТ* Сите Нарачки ќе бидат обработени во рок од 5 дена Вие ќе бидете информирани online откако е предад

DEN 190.00 210.72

Kpop Ѓердан Орел Опкружен со Крстот Плоштадот Нерѓосувачки Челик Ознака Pendant Жолто Злато Боја на Животни Накит, Ѓердани P2710

Проблеми со квалитетот : Ако производот не е ист како нашиот опис или скршени во транзит, ве молиме да ги

DEN 336.00 671.04

MQCHUN X Датотеки Сакам Да Верувам Ѓердан Ѓердан Со Змија Синџир Пиратски Вселенски брод Череп Кристал Монистра Жените Шарм Pendant

Ве молиме Имајте во предвид : Сите објектот е нашата фабрика цена и добар квалитет, може да се спореди це

DEN 165.00 208.80

KISS ME Долго Антички Златна Боја Алуминиумски Синџир Зелена Геометриски Кристал Ѓердани & Приврзоци Жените Гроздобер Накит

Производ Стил : KISS ME Долго Антички Златна Боја Алуминиумски Синџир Зелена Геометриски Кристал Ѓердани &

DEN 259.00 287.52