• Новак
Симпатична Авганистан Hound Ѓердан Машки и Женски Подарок Накит Ѓердан--12pcs/Многу(6 Бои Слободен Избор)

Симпатична Авганистан Hound Ѓердан Машки и Женски Подарок Накит Ѓердан--12pcs/Многу(6 Бои Слободен Избор)

DEN 1092.96
DEN 710.00 -35 %

Достапност
Производот е достапен


"""""Нашите производи се со бесплатен превозот
Од Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат.
Уникатни рачно изработени Симпатична Авганистан Hound Ѓердан Машки и Женски Подарок Накит Ѓердан - -12pcs/Многу(6 Бои Слободен Избор)
Животно Ѓердан Авганистан Hound ѓердан Подарок Ѓердан Партија Ѓердан Мажите Ѓердан Милениче Ѓердан Уникатни рачно изработени Ѓердан Мода Ѓердан Женски Ѓердан Куче Ѓердан рачно изработени Ѓердан
Карактеристики :
Нов и висок квалитет.
Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе си
Многу individualize, нека ви плима до одеднаш
Диви, личност, многу популарна
Материјал : Цинк легура(олово и nickle бесплатно),Месинг
Ни Големина : Прилагодлив
Прстен Количина : 12pcs/многу
Состојба : нова
Пакување : OPP Вреќа
"""""Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот .
"""""Нашите производи да се обезбеди вашето задоволство
Ние ги поддржуваме сите понуди 100% задоволство гаранција, ако имате било какви не се задоволни може да се е-мејл со нас, или изберете наплата, ние ќе ве контактираме immediatel y
""""" Нашата плаќање и испорака
Ние ќе го испратите производот систем откако ќе ја потврдите вашата исплата во рок од 3-5 дена
Посредувањето е најдобро плаќање начин, ние обезбеди бесплатна испорака услуга, преку Кина пост воздух пошта обично трае околу 15 до 35 работни денови за испорака, исто така, може да се користи на други, можете да контактирате со нас
Ако сеуште не сте го доби очекуваниот период на време, пред било неутрален/негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им понуди помош
"""""Контакт со повратни информации
Ако имате било какви прашања или да побара ви треба мојата помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на интернет или оставете порака на нас, ние ќе биде многу среќен да се обезбеди поддршка, со најбрзо време да ви одговори
Вашето задоволство е наша најголема удобност, ние ќе заврши на нарачката на купувачите позитивни повратни информации, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка
Ако ние не можеме да дозволиме да се чувствуваат задоволни со производот или услугата, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални или резултат препишување е 1 или 2, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите потреби, да те направи среќен шопинг искуство.

Декларирани спецификации

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато во Боја, Црна Позлатен Пиштол, Антички Бронза Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Главниот Камен Боја:
сива
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
N
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
DANGGAO
Стил:
Чешка
Pendant Големина:
31 x 28 mm
Функција:
Среќен

Комплементите на стоката

SKQIR Момче & Девојка BFF Пријател Ѓердан Синџир Ѓердан Розово Злато Сребро Злато Семејство Колиер Нерѓосувачки Челик Femme Жените

ПРЕВОЗОТ* Сите Нарачки ќе бидат обработени во рок од 5 дена Вие ќе бидете информирани online откако е предад

DEN 190.00 210.72

WT-N1077 WKT Природен Камен Овална Форма Pendant Во Природна Боја Со Висок Квалитет на Златото се Намали Ѓердан Жените Декорација

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!WTN1077 W

DEN 1391.00 1464.00

Самовилска трговија на Големо 2017 Трендовски Трска Корсо Ѓердан од Злато Боја Сребрена Боја Куче Накит Шупливи Pendant Ѓердан

Answer : ___________________________ Note : големини се рачни мерења на локации, може да се 13мм грешка.Забелешка : Бидејќи на

DEN 518.00 959.52

Kpop Ѓердан Орел Опкружен со Крстот Плоштадот Нерѓосувачки Челик Ознака Pendant Жолто Злато Боја на Животни Накит, Ѓердани P2710

Проблеми со квалитетот : Ако производот не е ист како нашиот опис или скршени во транзит, ве молиме да ги

DEN 336.00 671.04

Бесплатен Превозот 1PC Хавајски рачно изработени Врежан Yak Коска Pendant Ѓердан Жена е Човек Волк Заб Ѓердан Накит Племенски

Тоа се смета за добра среќа шарм од страна на патниците, boaters, рибарите и сурфери Да споделам со вас, ви бл

DEN 198.00 238.56

MQCHUN X Датотеки Сакам Да Верувам Ѓердан Ѓердан Со Змија Синџир Пиратски Вселенски брод Череп Кристал Монистра Жените Шарм Pendant

Ве молиме Имајте во предвид : Сите објектот е нашата фабрика цена и добар квалитет, може да се спореди це

DEN 165.00 208.80

10PCS Модни Додатоци за Жени Ѓердан Минималистички Пустината Бодлив Круша Кактус Pendant Ѓердан за жените Партија Подарок XL211

Материјал : CoppeБоја : Злато / Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / картичка / opp

DEN 633.00 666.24

QIAMNI Минималистички Накит Слатка Прекрасна Небото Облак Цвет Синџир Ѓердан Ѓердани Pendant Жени, Девојки Шарм Божиќ Подарок

9809Екопријателски : ДаПовод : Годишнина Ангажман Подарок Партија СвадбаВашите Дизајни и Wholesales се Добред

DEN 122.00 191.52

Almei Насмевка Лице Ѓердан Жените Накит Ѓердани & Приврзоци Сребрена Боја Суспензија на Жените Накит Синџир Подароци 5% Попуст

Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,ако најдете на заштита на

DEN 187.00 197.28