• Новак
10Pcs/многу 2017 Дама Ретро Стакло Шишенцето Ѓердан Сакаат Pendant, Природни Црвена Роза Цвет Убавина Принцот Ѓердан Накит трговија на Големо

10Pcs/многу 2017 Дама Ретро Стакло Шишенцето Ѓердан Сакаат Pendant, Природни Црвена Роза Цвет Убавина Принцот Ѓердан Накит трговија

DEN 955.20
DEN 717.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен


Материјал : алуминиум, стакло
Стакло големина : 38*20mm
Тежина : Околу 13g
Синџир должина : 85cm/ (whis стил 55+5cm)

Декларирани спецификации

Бренд Име:
missxiang
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
N201704102
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
38*20mm
Функција:
Фитнес Тракер
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Текстурата на материјалот:
Стакло / глазура
Тип:
ѓердан
Стил:
Унисекс
моделирање:
Цвеќиња и растенија
Пакување:
Независно од пакување

Комплементите на стоката

10PCS Модни Додатоци за Жени Ѓердан Минималистички Пустината Бодлив Круша Кактус Pendant Ѓердан за жените Партија Подарок XL211

Материјал : CoppeБоја : Злато / Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / картичка / opp �

DEN 633.00 666.24

SKQIR Момче & Девојка BFF Пријател Ѓердан Синџир Ѓердан Розово Злато Сребро Злато Семејство Колиер Нерѓосувачки Челик Femme Жените

ПРЕВОЗОТ* Сите Нарачки ќе бидат обработени во рок од 5 дена Вие ќе бидете информирани online откако е предад

DEN 190.00 210.72

Кориснички Арапско Име Ѓердан Персоналните Сребро Злато Се Зголеми Ѓердан Ѓердан Жени Мажи Исламската Накит Деверуша Подарок

Напомена : нормално синџир должина е 36+7 cm,само може да направи нормален синџир1.ние си имаме свој фабрика

DEN 480.00 599.52

QIAMNI Минималистички Накит Слатка Прекрасна Небото Облак Цвет Синџир Ѓердан Ѓердани Pendant Жени, Девојки Шарм Божиќ Подарок

9809Екопријателски : ДаПовод : Годишнина Ангажман Подарок Партија СвадбаВашите Дизајни и Wholesales се Добред�

DEN 122.00 191.52

Тренди персоналните симпатична Whippet се кандидира pendant ѓердан жените злато сребро позлатен изјава ѓердан мажите кс оди на

Whippet се кандидира pendant ѓердан е рачно изработени ѓердан,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат

DEN 904.00 1391.52