• Новак
Houbian Жени Мажи Ароматерапијата Етерични Масла Мирисна Diffuser Locket Шупливи Pendant Долг Ѓердан И Пет Парчиња на Сунѓерот

Houbian Жени Мажи Ароматерапијата Етерични Масла Мирисна Diffuser Locket Шупливи Pendant Долг Ѓердан И Пет Парчиња на Сунѓерот

DEN 186.72
DEN 149.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
4.2*2,2 см
Бренд Име:
Houbian
Обликотшема:
Круг
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Вода-бран Синџир
Компатибилност:
Андроид
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Функција:
Фитнес Тракер
Број На Модел На:
17090202
Карактеристики:
Може да се отвори

Комплементите на стоката

Кориснички Арапско Име Ѓердан Персоналните Сребро Злато Се Зголеми Ѓердан Ѓердан Жени Мажи Исламската Накит Деверуша Подарок

Напомена : нормално синџир должина е 36+7 cm,само може да направи нормален синџир1.ние си имаме свој фабрика

DEN 480.00 599.52

Kpop Ѓердан Орел Опкружен со Крстот Плоштадот Нерѓосувачки Челик Ознака Pendant Жолто Злато Боја на Животни Накит, Ѓердани P2710

Проблеми со квалитетот : Ако производот не е ист како нашиот опис или скршени во транзит, ве молиме да ги

DEN 336.00 671.04

Бесплатен Превозот 1PC Хавајски рачно изработени Врежан Yak Коска Pendant Ѓердан Жена е Човек Волк Заб Ѓердан Накит Племенски

Тоа се смета за добра среќа шарм од страна на патниците, boaters, рибарите и сурфери Да споделам со вас, ви бл

DEN 198.00 238.56

QIAMNI Минималистички Накит Слатка Прекрасна Небото Облак Цвет Синџир Ѓердан Ѓердани Pendant Жени, Девојки Шарм Божиќ Подарок

9809Екопријателски : ДаПовод : Годишнина Ангажман Подарок Партија СвадбаВашите Дизајни и Wholesales се Добред

DEN 122.00 191.52

WT-N1077 WKT Природен Камен Овална Форма Pendant Во Природна Боја Со Висок Квалитет на Златото се Намали Ѓердан Жените Декорација

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!WTN1077 W

DEN 1391.00 1464.00

10PCS Модни Додатоци за Жени Ѓердан Минималистички Пустината Бодлив Круша Кактус Pendant Ѓердан за жените Партија Подарок XL211

Материјал : CoppeБоја : Злато / Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / картичка / opp

DEN 633.00 666.24