• Новак
Dayoff Boho Жена Етничка Рачно Изработени Јаже, Верига Круг Pendant Ѓердани Женска Накит Смола Дрвени Ѓердан Подарок N708

Dayoff Boho Жена Етничка Рачно Изработени Јаже, Верига Круг Pendant Ѓердани Женска Накит Смола Дрвени Ѓердан Подарок N708

DEN 153.12

Достапност
Производот е достапен

Добредојдовте на Потемна
Боја : како на сликата шоу
Материјал : дрво/смола
Количина : 1pc ѓердан
добредојдовте во мојата продавница :
Answer : ___________________________ Note :
1.Ние не може да се направи на сите смола од дрво прстен исто како и овие прстен на слики.Секое парче е целосно рачно изработени, речиси дека нема две ѓердан се токму така, тоа е единствена.
2.Кога ќе цел на оваа neckalce, тоа ќе бидат слични по форма и боја, но не ист - тоа ќе биде еден од еден вид.
Превозот : ние ќе се направи за испорака од страна на Кина пост и сите објектот во нашата продавница е бесплатен превозот ,тоа обично трае 25 дена да се добие најмногу земјата ,понекогаш потрае неколку дена, долго причина за времето на други причини,pls биде трпение.
И ако ви е потребна итна и воопшто не сакаат да чекаат ,ќе може да се плати за брза испорака ,како DHL ,EMS,тоа обично трае 30 долари екстра за превозот,што ќе добиете со 3-5 дена,ви благодариме за вашето разбирање.
ние не презема одговорност за било кој данок .
Враќање : Било незадоволни,pls контактирајте со нас ,ние ќе помогне во решавањето на проблемот во прво време,и да ви даде решение,мора моите светови.
Повратни информации : се разбира секој допаѓа 5 ѕвезда позитивни повратни информации,ако сте среќен тука,тогаш pls оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации за мене ,но ако вие не го сакате,тоа е во ред,обидете се да контактирате со мене, прво, пред следната акција,кои ќе бидат многу appriciated,ви благодариме!
Да се забавуваш тука!

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
N708-Т1
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
Dayoff
Пол:
Жените
Материјал:
Дрво
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
3.6 cm
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Количина:
1pc
Пол:
женска
Тип На Објект:
Јаже, Верига
Пакет:
OPP вреќа
Големина:
56cm

Комплементите на стоката

Тренди персоналните симпатична Whippet се кандидира pendant ѓердан жените злато сребро позлатен изјава ѓердан мажите кс оди на

Whippet се кандидира pendant ѓердан е рачно изработени ѓердан,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат

DEN 904.00 1391.52

SKQIR Момче & Девојка BFF Пријател Ѓердан Синџир Ѓердан Розово Злато Сребро Злато Семејство Колиер Нерѓосувачки Челик Femme Жените

ПРЕВОЗОТ* Сите Нарачки ќе бидат обработени во рок од 5 дена Вие ќе бидете информирани online откако е предад

DEN 190.00 210.72

Бесплатен Превозот 1PC Хавајски рачно изработени Врежан Yak Коска Pendant Ѓердан Жена е Човек Волк Заб Ѓердан Накит Племенски

Тоа се смета за добра среќа шарм од страна на патниците, boaters, рибарите и сурфери Да споделам со вас, ви бл

DEN 198.00 238.56

MQCHUN X Датотеки Сакам Да Верувам Ѓердан Ѓердан Со Змија Синџир Пиратски Вселенски брод Череп Кристал Монистра Жените Шарм Pendant

Ве молиме Имајте во предвид : Сите објектот е нашата фабрика цена и добар квалитет, може да се спореди це�

DEN 165.00 208.80

Топла Дизајн Природен Камен Кварц Реики Pendant Ѓердан Кристал Месечината Исцелување Чакра Амајлија Европската Мода Накит, Ѓердани

Топла Дизајн Природен Камен Кварц Реики Pendant Ѓердан Кристал Месечината Исцелување Чакра Амајлија Европ

DEN 158.40

QIAMNI Минималистички Накит Слатка Прекрасна Небото Облак Цвет Синџир Ѓердан Ѓердани Pendant Жени, Девојки Шарм Божиќ Подарок

9809Екопријателски : ДаПовод : Годишнина Ангажман Подарок Партија СвадбаВашите Дизајни и Wholesales се Добред�

DEN 122.00 191.52

Kpop Ѓердан Орел Опкружен со Крстот Плоштадот Нерѓосувачки Челик Ознака Pendant Жолто Злато Боја на Животни Накит, Ѓердани P2710

Проблеми со квалитетот : Ако производот не е ист како нашиот опис или скршени во транзит, ве молиме да ги

DEN 336.00 671.04