• Новак
ZMZY Големи Спортски Нерѓосувачки Челик Гроздобер Фитнес Гем Ѓердан Гроздобер Накит Силен Човек Bodybuilding Pendant Ѓердан Накит

ZMZY Големи Спортски Нерѓосувачки Челик Гроздобер Фитнес Гем Ѓердан Гроздобер Накит Силен Човек Bodybuilding Pendant Ѓердан Накит

DEN 377.76
DEN 264.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен


Општи информации
1.Бренд : ZMZY НАКИТ
2.MOQ : 1pcs во opp вреќа потоа во транспортот пакет
3. Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик
4.Повод : Партија /Подарок
5.Pendant со Синџир
6.За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
7.Напомена : За производи големина и тежина е мерка со раце ,тоа беше приближна големина.ви благодариме

Декларирани спецификации

Должина:
60cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
BXGDZ118
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
околу 6.0 CM
Бренд Име:
ZMZY
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Обликотшема:
Слика
Компатибилност:
Кул
Функција:
Кул
боја:
како Слика
Синџир должина:
околу 60СМ
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок
MOQ:
1pcs
Состојба:
100% нови
Ширина На Синџир:
3мм
Пад на превозот:
Yes
Пакување:
OPP вреќа
Известување:
pendant со синџир

Комплементите на стоката

Бесплатен Превозот 1PC Хавајски рачно изработени Врежан Yak Коска Pendant Ѓердан Жена е Човек Волк Заб Ѓердан Накит Племенски

Тоа се смета за добра среќа шарм од страна на патниците, boaters, рибарите и сурфери Да споделам со вас, ви бл

DEN 198.00 238.56

Almei Насмевка Лице Ѓердан Жените Накит Ѓердани & Приврзоци Сребрена Боја Суспензија на Жените Накит Синџир Подароци 5% Попуст

Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,ако најдете на заштита на

DEN 187.00 197.28

SKQIR Момче & Девојка BFF Пријател Ѓердан Синџир Ѓердан Розово Злато Сребро Злато Семејство Колиер Нерѓосувачки Челик Femme Жените

ПРЕВОЗОТ* Сите Нарачки ќе бидат обработени во рок од 5 дена Вие ќе бидете информирани online откако е предад

DEN 190.00 210.72

Тренди персоналните симпатична Whippet се кандидира pendant ѓердан жените злато сребро позлатен изјава ѓердан мажите кс оди на

Whippet се кандидира pendant ѓердан е рачно изработени ѓердан,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат

DEN 904.00 1391.52

MQCHUN X Датотеки Сакам Да Верувам Ѓердан Ѓердан Со Змија Синџир Пиратски Вселенски брод Череп Кристал Монистра Жените Шарм Pendant

Ве молиме Имајте во предвид : Сите објектот е нашата фабрика цена и добар квалитет, може да се спореди це

DEN 165.00 208.80