• Новак
24pcs/Многу Хартија за Печење Cupcake Облоги Кифла Чаши Прекрасна Ленти Свадба Cupcakes Десерт Пакување Кутија

24pcs/Многу Хартија за Печење Cupcake Облоги Кифла Чаши Прекрасна Ленти Свадба Cupcakes Десерт Пакување Кутија

DEN 191.52
DEN 136.00 -29 %

Достапност
Производот е достапен


Ако ви треба добра итно, ве молиме контактирајте со нас и да платат за DHL/Федекс/Aramex итн.
Ние само брод потврдените адреса.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако има било каков проблем, ве молиме порака мене. Големина : за дното дијаметар 5cm / 1.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Употреба : хартија cupcakes, кифла торта и така натаму
4.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.97 инчен, висина 4. Применливи Предмет : кујна, ресторан, семејството партија, пекарница
3.
Спецификации :
1.77 инчен
Пакување Листа :
24 * лента хартија за печење cupcake калапи
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Описи :
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Било кој квалитет на proble, ве молиме прво контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе ви ги даде најдобрите решенија. Маснотии-доказ и не-леплива, висока температура отпорни, здрав и еко-пријателски. Ветивме 60 дена да пристигне за да повеќето земји и 90 дена да Бразил, ве молиме да не се отвори спорот до купувачот заштитата завршува ако не сте ја примите вашата цел.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
AIHOME
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење Душеци & Облоги
сертификација:
CE / ЕУ,ФДУ,LFGB
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
cupcake лагер
Комплет Број:
>12
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Материјал:
Хартија
Производ Атрибут:
кифла cupcake чаши
Материјал 2:
100% Еко-пријателски хартија
Функција:
кифла чаши
feature2:
Висок-квалитет, Не-токсични, Трајни
Пад на превозот:
Поддршка
Feature3:
хартија cupcake облоги
Форми:
Шарени

Комплементите на стоката

Трговија на големо , бесплатен превозот, 1pcs Изолација силикони подлога,/висока температура микробранова печка подлога мат Bakeware

Ве молам, разберете дека превозот чело на Кина пост воздух mail и ЕМС не е ист, ние ќе брод надвор предмети

DEN 192.00 273.60

Микробранова печка Печени Црвени Компир Торба НОВИ Црвени Перат Шпорет Торба Печен Компир Микробранова Готвење Компир Брзо Брзо

Микробранова печка Печени Црвени Компир Торба НОВИ Црвени Перат Шпорет Торба Печен Компир Микробранов

DEN 104.00 122.40

3High Квалитет Печење Мат Печива, Колачи Bakeware прикачите скала Месење тесто мат Подлога Силикони Кујната Готвење Алатки за

Ако навистина имаат тешкотии во плаќање на вашите објектот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе

DEN 437.00 480.00

3pcs Храна Одделение Bho силиконска гума восок мат и влошки за восок/билки/buntane масло/hash/масна масло во висока температурата

Чиста и зелена без маснотии, соголување многу лесно.издржливи живот Ние ќе го следи цел додека не се доб

DEN 410.00 431.52

Бесплатен Превозот Врховниот Не Држи Силикони Печење Лагер 2 Половина Лист Пан 1 Toaster Рерна/Силикони лагер/Силикони Мат (205)

Уживање во вашата шопинг во нашата продавница!!.Ние ќе го реши проблемот за вас A : Како не ти пак мој парц

DEN 739.00 1343.52

50*40cm Силикони Мат Печење Торта Тесто Фондан Возен Месење Мат Печење Мат Со Скала Готвење Плоча Табела Скара Подлога Алатки

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Време На Испорака : 1 ИЛИ, можете да изберете да имате замена...

DEN 222.00 233.28

Нови 5 компјутери/set Обновливи Toaster Торба Не се Држи Леб Торба Сендвич Кеси PTFE Обложени Fiberglass Тост Микробраново Загревање

Материјал : PTFE обложени fiberglassГолемина :  16*18cm Пакет се Вклучени :  5 * Обновливи Toaster торбаФункција : го пра

DEN 102.00 131.04