• Новак
5pcs/Set Petal Шлаг Млазници Десерт Создателот не ' Рѓосувачки Челик Цвет Цевки Sugarcraft Cupcake Алатка Совет Тесто Печење Фондан Оркестарот

5pcs/Set Petal Шлаг Млазници Десерт Создателот не ' Рѓосувачки Челик Цвет Цевки Sugarcraft Cupcake Алатка Совет Тесто Печење

DEN 163.68
DEN 139.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен


М aterial : Нерѓосувачки челик
Боја : Сребрена
Големина : Како слика се прикажани
Пакет се вклучени : 5 Компјутери Шлаг Млазницата
Карактеристики
Сосема Нов и висок квалитет.
Изработени од нерѓосувачки челик материјал,безбедно,заштита на животната средина, thermostable,со голема сила,добра цврстина и издржливи во употреба.
Лесно да се чисти и не е лесно да се оштети.
Погодни за украсување на торта, колачи и некои вест поинт на одлуки.
Расположливиот формирање и не е лесно да се деформирани.
Добро за поправка убава petal.
Тоа го правам со вашето семејство creats пријатна атмосфера.
Едноставни и брзи за отворање дажба,побрзај да се обиде тоа.
Напомена :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
Aomily
Печење & Тесто Алатки Тип:
Млазницата
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
шлаг млазницата
Комплет Број:
5
Тип:
Печење & Тесто Алатки

Комплементите на стоката

2 x торта тава за печење алатки поставите прилагодливи торта пан торта мувла големина стигнале нерѓосувачки челик круг мус прстен

5 cmСертификација : CE / ЕУ,FDA / SGSТежина : 500gпакет : 2 парчиња од не ' рѓосувачки челик мус торта прстенПРЕВОЗО

DEN 1253.00 1392.00

Фондан Торта Декорација Флорални Пеперутка орхидеи petal машина за џвакање паста Лили цвет Машина Нерѓосувачки челик Орхидеи

Фондан Торта Декорација Флорални Пеперутка орхидеи petal машина за џвакање паста Лили цвет Машина Нерѓос

DEN 161.00 201.60

24 Шуплини Мали Хемисфера Чоколадо Мувла Црвено Силиконски Калап За Печење Торта Купола Мувла Садот За Печење Алатки C42

Карактеристики : Мијат и се вари пред употреба, особено за храна Лесен за употреба мувла многу флексибил

DEN 150.00 176.16

10-Шуплина Велигден Јајце Форма рачно изработени Сапун Силиконски Калап Чоколадо Мувла DIY Печење Торта Мувла Случајни Бои 23*10*1.8

8 cm ТоплинаОтпорни на Температура : 40 ℃~ +230 ℃ Пакет се Вклучени : 1x на силиконски калап ве Молиме Имајте в

DEN 80.00 96.00

3D Желе Подарок Алатки Желатин Уметност Алатки Gracilaria Желе Уметност Алатка Цвет Подарок Украсување Мувла Игла Алатка За Пудинг

Кога вашиот вкупната цена е повеќе од 120 долари, ние ќе ја испрати од експрес за слободни, како што се Fed Ex,

DEN 320.00 355.68

30PCS ЕМС брод стигнале нерѓосувачки челик круг мус прстен печење алатка поставите торта мувла мувла големина adjustable24-30cm

Купувачот е одговорен за враќање трошоците за превозот.превозот време варира од различни земји, тоа зав

DEN 15768.00 17520.00

Силикони Торта Мувла Chocalate Мувла Готвење Алатки Торта Декорација за Печење Мувла Животинско Лавови Мечки Носорози Форма

Ако ви се допаѓа производ, љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек кога ќе го добиете производот.

DEN 144.00 159.36

Силиконски Срце Облик Мувла DIY Чоколадо Сапун Калапи Љубов Срцето Создателот Мувла Кујна Печење Тесто Алатки DIY Чоколадо Мувла

Совети : Тоа е поевтино да плаќаат преку мобилен телефон( Попуст над 2%)Материјал : висок квалитет на хран

DEN 101.00 111.84