• Новак
Labelife 1pcs SS12KW Компатибилен Epson LabelWorks LK Лента Стандард 12mm Црно на Бело 8 метри - За LW-300, LW-400 & LW-600P

Labelife 1pcs SS12KW Компатибилен Epson LabelWorks LK Лента Стандард 12mm Црно на Бело 8 метри - За LW-300, LW-400 & LW-600P

DEN 239.52
DEN 223.00 -7 %

Достапност
Производот е достапен


Модел : AS12 KW ( компатибилен со Epson SS12 KW, LC-4 WBN9 )
Боја : Црно на Бело
Големина : 12mm X 8m

Suitalbe за употреба во врата и отворено : дома, во училиште, канцеларија , болница,
градежништво, производство, градење на менаџментот и така натаму.
Sutaible за следниве принтери :
R150/СР – GL1 СР – GL1 AW, SR550 · SR250, SR530, SR330, sr970, SR950,
SR750 ,SR670, SR5900p ,SR5500p, SR3900 P, SR3500p, DCR-SR45, СР –
RK2 SR930, SR720, dcr-sr600 ,SR520x, SR6700 D ,SR3700p , SR52, DCR-
SR300, SR300rk ,SR300tf ,SR130, DCR-SR40, СР – pdp1 ,СР – RK1 ,СР – PBW
Забелешка:
1.Ве молиме да го потврдите дали објектот е погодна за вашиот етикета печатач кога ќе ги нарачате.
2. Пред да завршите со печатење,да се избегне било каква штета,ве молиме, не се повлече на касети,и не допирајте ја машина .
3. Сите наши производи се тестирани кога ќе се организира брод надвор,и ако имате било какви проблеми,ве молиме слободно контактирајте со нас.


Декларирани спецификации

Тип:
печатач лента
Број На Модел На:
AS12KW
Бренд Име:
Labelife
Применливи Опрема:
етикета печатач
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
боја:
Црно на Бело
Големина:
12mm*8m
Гаранција:
1 година

Комплементите на стоката