• Новак
Vilaxh RU6-0710 Fuser Собранието Опрема За HP CP5225 CP5525 КП 5225 5525 печатач 15T и 21T

Vilaxh RU6-0710 Fuser Собранието Опрема За HP CP5225 CP5525 КП 5225 5525 печатач 15T и 21T

DEN 561.12
DEN 494.00 -12 %

Достапност
Производот е достапен

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Политики :
1.Vilaxh RU6-0710 Fuser Собранието Опрема За CP5225 CP5525 КП 5225 5525 печатач 15 T и 21 T
Пакетот Вклучува :
2 парчиња Fuser Собранието Опрема
Пакување Тип :
Боја кутија за пакување Печатач Модел : CP5225 cp5525
Превозот :
1. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. Или не, ве молам, точно пред исплата. Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4.
Гаранција :
1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. 12 месеци Производителот 's Гаранција .
Плаќање :
1. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние прифаќаме Alipay,. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
CP5225
Напон:
220V
Бренд Име:
vilaxh
Тип:
Други
КОЛИЧИНА:
2 парчиња

Комплементите на стоката

6PCS/многу 11OZ Млеко Кригла Гума Менгеме 3D Силикони Тела Печатење Кригла заврши за 3D Сублимација Машина Сублимација Кригла

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.6xpcs 11 OZ 3 D КР

DEN 1308.00 1391.52