• Новак
1Pcs Оригинални Нов Пикап Ролери за Epson L200 L201 L100 L101 T22 ME33 ME330 ME35 ME350 TX120 TX130 SX125 SX130 ги Собереш Собрание

1Pcs Оригинални Нов Пикап Ролери за Epson L200 L201 L100 L101 T22 ME33 ME330 ME35 ME350 TX120 TX130 SX125 SX130 ги Собереш Собрание

DEN 541.92
DEN 477.00 -12 %

Достапност
Производот е достапен

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние прифаќаме Alipay,. Или не, ве молам, точно пред исплата. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 12 месеци Производителот 's Гаранција . Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Гаранција :
1. Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад.
Плаќање :
1.
Политики :
1. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. Купи со доверба!
2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
За Epson L200
Бренд Име:
vilaxh
Тип:
Други
Тип:
превземање на ролери
КОЛИЧИНА:
1pcs
Сертификати:
ISO9001, ISO14001, SGS,STMC
Пакување тип:
Боја кутија за пакување

Комплементите на стоката