• Новак
Бесплатен превозот Оригинални сензор за Хумор боја галакси mimaki jv33 jv3 jv4 печатач dx5 dx7 глава за печатење дома позиција граница сензор

Бесплатен превозот Оригинални сензор за Хумор боја галакси mimaki jv33 jv3 jv4 печатач dx5 dx7 глава за печатење дома позиција

DEN 2184.00
DEN 2031.00 -7 %

Достапност
Производот е достапен


опис на производот
Бесплатен превозот Оригинални сензор за Хумор боја галакси mimaki jv33 jv3 jv4
печатач dx5 dx7 глава за печатење дома позиција граница сензор
производ спецификите
одговараат за allwin /human/xuli/mimaki /roland /galaxy /infiniti/xenons
titanjet/thunderjet /gongzheng ект печатач со dx5 /dx7 глава за печатење
постојат (LC) и (HR) видови на располагање ,овој линк е за
парче(HR сензор ) ,ве молиме оставете порака ако ви треба
другиот тип
внимание ве молам
производ екранот

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
HR ограничување на сензор
Бренд Име:
CM
Тип:
Други
Точка име :
дома позиција сензор
користат за:
mimaki jv3 jv4 jv22 piezo печатач
Местото на Оригиналот:
Кина
резервен дел име :
стиснете ролери
еден многу:
8 парче
Функција:
позиција граница сензор
Модел Тип:
HR
Состојба:
Врвен квалитет
Снабдување Способност:
Добра На Залиха
време на испорака:
1-2 работен ден по потврда на плаќањето

Комплементите на стоката