• Новак
3piece/многу ролан FJ XJ SJ 540 740 645ex 745ex piezo фото печатач F форма граница сензор оригинални сензор префрлате

3piece/многу ролан FJ XJ SJ 540 740 645ex 745ex piezo фото печатач F форма граница сензор оригинални сензор префрлате

DEN 1224.00

Достапност
Производот е достапен


опис на производот
ролан FJ XJ SJ 540 740 645ex 745ex piezo фото печатач F
обликот граница сензор оригинални сензор switch за продажба
производ спецификите
внимание ве молам
производ екранот

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
F облик на ограничување на сензор
Бренд Име:
CM
Тип:
Други
Точка име :
ролан печатач ограничување на сензор
користат за:
ролан FJ/XJ/SJ/540/740/645ex/745ex piezo печатач
Местото на Оригиналот:
Кина
резервен дел име :
ограничување на сензор
еден многу:
3 дел
Функција:
позиција граница сензор
Состојба:
Врвен квалитет
Снабдување Способност:
Добра На Залиха
време на испорака:
1-2 работен ден по потврда на плаќањето
Пакет:
картон

Комплементите на стоката

30 компјутери Мали Амортизерите со Голема Филтер за Epson DX3/DX4/DX5 Раководител За двете растворувач/еко растворувач и вода-базирани

30pcs Мали Амортизерите со Голема Филтер за Epson DX3 / DX4 / DX5 Раководител За двете растворувач / еко растворува

DEN 1254.00 1320.00