• Новак
Печатач за одржување делови DIY мешавина боја за Безбедност на ножици

Печатач за одржување делови DIY мешавина боја за Безбедност на ножици

DEN 480.00

Достапност
Производот е достапен


Овој производ е погоден за многу намени, печатач одржување, студент shearing прирачник, за да се постигне ефект безбедност

Декларирани спецификации

Бренд Име:
боја welbo
боја:
М,Зелена,Сина
Број На Модел На:
JD-04
Тип:
Други

Комплементите на стоката

30 компјутери Мали Амортизерите со Голема Филтер за Epson DX3/DX4/DX5 Раководител За двете растворувач/еко растворувач и вода-базирани

30pcs Мали Амортизерите со Голема Филтер за Epson DX3 / DX4 / DX5 Раководител За двете растворувач / еко растворува

DEN 1254.00 1320.00