• Новак
ОРИГИНАЛНИОТ F166000 F151000 F151010 глава за печатење Печати ја Главата Печатач главата за Epson R200 R210 R220 R230 R300 R310 R320 R340 R350

ОРИГИНАЛНИОТ F166000 F151000 F151010 глава за печатење Печати ја Главата Печатач главата за Epson R200 R210 R220 R230 R300 R310

DEN 1631.52
DEN 1387.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен

Пред објавување негативни повратни информации ве молиме контактирајте со нас за да можеме да работат надвор. Оваа политика гарантира дека секој добива правилно препознавање и го прави процесот малку помеко за двете страни. Превозот и ракувањето со обвиненија за Сингапур Пост или Кина Пост Меѓународна Економија Воздух Mail, понекогаш USPS. ве молиме да се разбере. Комуникација или плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукција затворени. АКО ВИ ТРЕБА ПОБРЗО ПРЕВОЗНИКОТ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS ПОПУСТ .
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ОД ШЕНЖЕН/ХОНГКОНГ
ОРИГИНАЛНИОТ F166000 F151000 F151010 глава за печатење Печати ја Главата Печатач главата за Epson R200 R210 R220 R230 R300 R310 R320 R340 R350
Оригиналниот и REFURBISHED
ТЕСТИРАНИ ВО ДОБРА РАБОТНА СОСТОЈБА
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 1 PCS
*************************************************
=========================================================================
Услови
1. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нас пред ставање вашата понуда. Нашите Повратни информации Политика : На редовна основа, ние одиме преку нашата повратни информации датотека и да ги достават повратна информација за сите оние кои имаат поднесено повратни информации за нас. Меѓународни купувачот ќе биде одговорен за било можно обичај, должност, или брокерски провизии,особено вие сте од Германија. Испрати вашиот превозот настава/барање со вашата исплата. НИЕ ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ЕМС. ви благодариме. повеќето од нашите производи се скапи, ако вие не треба тоа, немојте да ја отворите. Ако овие услови не се исполнети, продавачот го задржува правото да празнина на аукција.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
CaoDuRen
Тип:
Други

Комплементите на стоката

8pcs/многу голем формат печатач флора граница сензор allwin човековите галакси растворувач плотер оригинални сензор граница вклучите

опис на производот8pcs / многу брза испорака!голем формат печатач флора граница сензор allwinmyjet човековите

DEN 1736.00 1866.24

30 компјутери Мали Амортизерите со Голема Филтер за Epson DX3/DX4/DX5 Раководител За двете растворувач/еко растворувач и вода-базирани

30pcs Мали Амортизерите со Голема Филтер за Epson DX3 / DX4 / DX5 Раководител За двете растворувач / еко растворува

DEN 1254.00 1320.00