• Новак
најдобра цена!! 3pcs/многу Mimaki jv33 jv5 Mutoh растворувач за голем формат принтер ink пумпа микро растворувач пумпа

најдобра цена!! 3pcs/многу Mimaki jv33 jv5 Mutoh растворувач за голем формат принтер ink пумпа микро растворувач пумпа

DEN 2640.00
DEN 2455.00 -7 %

Достапност
Производот е достапен


опис на производот
најдобра цена!! 3pcs/многу Mimaki jv33 jv5 Mutoh растворувач за голем формат принтер ink
пумпа микро растворувач пумпа
производ спецификите
точка име растворувач мастило пумпа
се користи за mutoh valuejet vj1204 vj1214 vj1304 vj1604 печатач
место на оригиналниот кина
тип на мастило растворувач базирани мастило
внимание ве молам
производ екранот

Декларирани спецификации

Бренд Име:
CM
Број На Модел На:
mimaki растворувач мастило пумпа
Тип:
Други
Име на производ:
растворувач мастило пумпа
Употреба:
mutoh valuejet vj1204 vj1214 vj1304 vj1604 печатач
еден многу:
3pcs /многу
Состојба:
Сосема нов и добар квалитет
испорака:
Во рок од 2 дена
одговараат за:
mimaki jv33 jv5 ts5 cjv30 mutoh vj1204 vj1604 печатач
тип на мастило :
slovent мастило
Снабдување Способност:
во парк
Местото на Оригиналот:
Кина

Комплементите на стоката

30 компјутери Мали Амортизерите со Голема Филтер за Epson DX3/DX4/DX5 Раководител За двете растворувач/еко растворувач и вода-базирани

30pcs Мали Амортизерите со Голема Филтер за Epson DX3 / DX4 / DX5 Раководител За двете растворувач / еко растворува

DEN 1254.00 1320.00