• Новак
10 Метри/многу Еко растворувач печатач мастило цевка за Allwin Човековите Xuli Mimaki Галакси Yinhe мастило цевка / црево 4*3мм

10 Метри/многу Еко растворувач печатач мастило цевка за Allwin Човековите Xuli Mimaki Галакси Yinhe мастило цевка / црево 4*3мм

DEN 720.00
DEN 684.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


10 Метри/многу Еко растворувач печатач мастило цевка за Allwin Човековите Xuli Mimaki Галакси Yinhe мастило цевка / црево 4*3мм
мастило цевка за Allwin Човековите Xuli Mimaki Галакси Yinhe мастило цевка / црево 4*3мм

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
мастило цевка за печатач
Бренд Име:
TOPINKJET
боја:
Јасно
Тип:
Други
Име на производ:
мастило цевка
Погоден за:
за Allwin Човековите Xuli Mimaki Галакси Yinhe мастило цевка
Објектот:
мастило цевка за Allwin Човековите Xuli Mimaki Галакси Yinhe мастило цевка
Големина:
4*3mm
Тип на мастило цевка:
една линија мастило цевка
Боја на мастило цевка:
Транспарентен мастило цевка
1 многу:
Од 10 метри

Комплементите на стоката

8pcs/многу голем формат печатач флора граница сензор allwin човековите галакси растворувач плотер оригинални сензор граница вклучите

опис на производот8pcs / многу брза испорака!голем формат печатач флора граница сензор allwinmyjet човековите

DEN 1736.00 1866.24