• Новак
Врвен квалитет!!1pcs/многу Растворувач врз основа инк-џет Печатач, Плотер Мастило Пумпа за Mimaki JV3/JV33/ JV5 Мастило Пумпа

Врвен квалитет!!1pcs/многу Растворувач врз основа инк-џет Печатач, Плотер Мастило Пумпа за Mimaki JV3/JV33/ JV5 Мастило Пумпа

DEN 1440.00

Достапност
Производот е достапен


опис на производот
Врвен квалитет!!1pcs/многу Растворувач врз основа инк-џет Печатач, Плотер Мастило Пумпа за
Mimaki JV3/JV33/ JV5 Мастило Пумпа
производ спецификите
точка име растворувач мастило пумпа
се користи за Mimaki JV33 JV5 TS3 TS5 растворувач печатач
место на оригиналниот кина
тип на мастило растворувач базирани мастило
е применливо :
Mimaki jv33 jv5 cjv30 TS5 TS500 TPC-1000 печатач
Mutoh valuejet vj1204 vj1214 vj1304 vj1314 vj1604printer
внимание ве молам
производ екранот

Декларирани спецификации

Бренд Име:
CM
Број На Модел На:
mimaki растворувач мастило пумпа
Тип:
Други
Име на производ:
растворувач мастило пумпа
Употреба:
mimaki JV33 JV5 TS3 TS5 растворувач плотер печатач
MOQ:
1pcs
Состојба:
Сосема нов и добар квалитет
испорака:
Во рок од 2 дена
одговараат за:
mimaki jv33 jv5 ts5 cjv30 mutoh vj1204 vj1604 печатач
тип на мастило :
slovent мастило
Снабдување Способност:
во парк
Местото на Оригиналот:
Кина

Комплементите на стоката

8pcs/многу голем формат печатач флора граница сензор allwin човековите галакси растворувач плотер оригинални сензор граница вклучите

опис на производот8pcs / многу брза испорака!голем формат печатач флора граница сензор allwinmyjet човековите

DEN 1736.00 1866.24