• Новак
FORMATTER СПС ASSY Formatter Одбор Користи логика Главниот Одбор За Canon MF4010 MF4018 MF4012 МФ 4010 4018 FK2-5927-000 FM3-5430-000

FORMATTER СПС ASSY Formatter Одбор Користи логика Главниот Одбор За Canon MF4010 MF4018 MF4012 МФ 4010 4018 FK2-5927-000 FM3-5430-000

DEN 1778.88
DEN 1423.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен


• Задоволство на клиентите е многу важно за нас.
• Ако испораката доцни ве молиме ни e-mail.тоа е добро и за продавачот и
купувачот. Ако стоката се неточни или
оштетен, ве молиме да одбие да го потпише за стоки и контактирајте со нас.
• Ве молиме оставете порака по ред. Ова пониска цена не ги одразуваат
вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
• Препорачуваме на клиентите да изберете Aliexpress стандард за испорака метод,што е 60 дена не deliveried ќе се направи целосна реконструкција,и
ако пакет изгубени или скрши на транспорт, исто така, може да се добие целосна reufund од шпедиција.
• Користи,добра работа,тестирани пред превозот .
• Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даночни ќе биде пред наддавање или
купување.
• Ве молиме да ни даде postive повратни информации доколку не сте задоволни со производот.
• По дадени стоки, ве молиме проверка на точноста и комплетноста на стоки.
Негативна повратна информација не е најдобар начин да го реши секој проблем.
• Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail, дојде време е за 15~60days,некои далеку земјата треба повеќе
од 60days , Продавачот не е одговорен за време на испорака, Тоа е предвидено од страна на превозникот, со исклучок на Празници, и може да се разликуваат
со пакет и дестинација.
• Кој е вашиот печатач модел ?
• Без да остави порака ,ќе брод 4010. Печати ја главата производ canbe размена во рок од 7 дена по добивањето на пакетот , други производи гаранција за 3 месеци,производ на површината defecty треба да обезбеди видео на отворањето на пакетот.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
SWZNPART
Број На Модел На:
Плоча МФ-4010 МФ-4018 МФ-4012
Тип:
Други
Состојба:
90% нови(се користи)

Комплементите на стоката

8pcs/многу голем формат печатач флора граница сензор allwin човековите галакси растворувач плотер оригинални сензор граница вклучите

опис на производот8pcs / многу брза испорака!голем формат печатач флора граница сензор allwinmyjet човековите

DEN 1736.00 1866.24

30 компјутери Мали Амортизерите со Голема Филтер за Epson DX3/DX4/DX5 Раководител За двете растворувач/еко растворувач и вода-базирани

30pcs Мали Амортизерите со Голема Филтер за Epson DX3 / DX4 / DX5 Раководител За двете растворувач / еко растворува

DEN 1254.00 1320.00