• Новак
Нови Пристигнат За EPSON Surecolor T3000 T5000 T7000 T3070 T5070 T7070 T3200 T5200 T7200 Одржување Отпад Резервоарот Со Ресетирање на Чип

Нови Пристигнат За EPSON Surecolor T3000 T5000 T7000 T3070 T5070 T7070 T3200 T5200 T7200 Одржување Отпад Резервоарот Со Ресетирање

DEN 1286.40

Достапност
Производот е достапен

Нови Пристигнат За EPSON Surecolor T3000 T5000 T7000 T3070 T5070 T7070 T3200 T5200 T7200 Одржување Отпад Резервоарот Со Ресетирање на Чип
Нови Пристигнат За EPSON Surecolor T3000 T5000 T7000 T3070 T5070 T7070 T3200 T5200 T7200 Одржување Отпад Резервоарот Со Ресетирање на Чип Име на Производ : Одржување Отпад Мастило во Резервоарот Боја : Нема боја Волумен : Мастило тип : Вода базирани мастило Користење : Одржување Модел :
за Epson Sure Color T3200 T5200 T7200 T3270 T5270 T7270 печатачот Epson Sure Color T3000 T5000 T7000 T3070 T5070 T7070 печатач
за Epson Sure Color T3270 D/T5270 D/T7270 D /S30600/50600 печатач Парцела Стил : Netural Пакување, Кутија за Пакување, Шише Пакување Парцела Вклучува :
1 buc Одржување резервоарот со чип Забелешка :
Ако имате било какви информации сакам да се запознаат, ве молиме љубезно ве молиме да ни ги испратите пораката.
Режимот на Транспорт
Време И Ангажман
Ажурирање На Време
Ali Express Стандард За Испорака
14-60 Дена
5-7 Дена
Ali Express Премиум Превозот
14-60 Дена
5-7 Дена
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
15-60 Дена
5-10 Дена
Хонгконг Пост Воздух Mail
10-60 Дена
5-10 Дена
DHL/ Федекс/ UPS/ ТНТ
1-10 Дена
3-7 Дена
Продавачот за Испорака Метод
10-35 Дена
www.edostavka.ru
Руските Воздухопловни
10-35 Дена
5-10 Дена
e Packet
7-23 Дена
5-10 Дена
EMS
7-23 Дена
5-10 Дена
Aramex
15-39 Дена
3-7 Дена
Време на пристигнување може да биде продолжен од страна на неконтролирано фактори, како што се празници, временските или сообраќајни несреќи. Ние го цениме вашето разбирање и поддршка.

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
T3000 T5000 T7000 T3070 T5070 T7070 T3200 T5200 T7200 T3270 T570 T7270
Бренд Име:
DSCINKS
Тип:
Други
Тип:
За EPSON T3000 T5000 T7000 T7070 T3200 T5200 T7200 Одржување на Резервоар
Компатибилен:
гаранција:
24 месеци
Дизајн:
1
чип:
Функција:
Собира отпад мастило од печатач
Испорача време:
Испорача Метод:
Кина Post DHL ПРОЗОРЦИ DHL FEDEX
плаќање:
Зачувам TT Westen унија
По услуга:

Комплементите на стоката

30 компјутери Мали Амортизерите со Голема Филтер за Epson DX3/DX4/DX5 Раководител За двете растворувач/еко растворувач и вода-базирани

30pcs Мали Амортизерите со Голема Филтер за Epson DX3 / DX4 / DX5 Раководител За двете растворувач / еко растворува

DEN 1254.00 1320.00

8pcs/многу голем формат печатач флора граница сензор allwin човековите галакси растворувач плотер оригинални сензор граница вклучите

опис на производот8pcs / многу брза испорака!голем формат печатач флора граница сензор allwinmyjet човековите

DEN 1736.00 1866.24