• Новак
2 парчиња/многу 55VA79210 Почиста Возење Опрема Б За Коника Minolta 7075 7085 Bizhub 920 1050

2 парчиња/многу 55VA79210 Почиста Возење Опрема Б За Коника Minolta 7075 7085 Bizhub 920 1050

DEN 1200.00

Достапност
Производот е достапен

На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.Ве молиме undersatand,ви благодарам.
Превозот Начин
Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање.Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации.
По-продажбата на услугата
.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.2 парчиња/многу 55 VA79210 Почиста Возење Опрема Б За Коника Minolta 7075 7085 Bizhub 920 1050
Бренд Име : За Коника Minolta За Развивање на ineo
Тип : Почиста Возење Опрема Б
Функција : Вистински
Дел број : 55 VA79210
Боја : Бела
Машина Модел : За Коника Minolta 7075 7085 Bizhub 920 1050
Пакет Содржина :
2 парчиња x Почиста Возење Опрема Б

Шопинг Водич
Ако ви треба масовно нарачки, ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви даде попуст на цената. Голем износ на пари на нарачката, ние може да обезбеди услуга која е прогласена за пониска вредност да ви помогне да advoid на високи тарифи. Ви благодариме.
Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме .
Методи За Плаќање
1.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писма.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
55VA79210
боја:
Бела
Бренд Име:
CNAPPRO
Тип:
Други
Дел Број P/N:
55VA79210
Тип:
Почиста Возење Опрема Б
Функција:
вистински
Употреба во :
За Коника Minolta 7075 7085 Bizhub 920 1050
Количина:
2 парчиња
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
време на испорака:
2-5 работни дена по плаќање

Комплементите на стоката

30 компјутери Мали Амортизерите со Голема Филтер за Epson DX3/DX4/DX5 Раководител За двете растворувач/еко растворувач и вода-базирани

30pcs Мали Амортизерите со Голема Филтер за Epson DX3 / DX4 / DX5 Раководител За двете растворувач / еко растворува

DEN 1254.00 1320.00