• Новак
(BKBAG-S) црна пластика, анти-статички antistatic торба за Брат TN2225 TN2215 TN450 TN27J TN11J TN2013 големина 41*19*0.08 мм

(BKBAG-S) црна пластика, анти-статички antistatic торба за Брат TN2225 TN2215 TN450 TN27J TN11J TN2013 големина 41*19*0.08 мм

DEN 1889.28

Достапност
Производот е достапен


црна пластика, анти-статички antistatic торба за Брат TN2225 TN2215 TN450 TN27 J TN11 J TN2013 мала големина 41*19*0.08 мм
***Ние сме variaty на кеси за да се спакуваат тонер catridges од различни големини

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
за Брат TN2225 TN2215 TN450 TN27J TN11J TN2013
боја:
BK
Тип:
Други
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BKBAG-S
кодови:
за Брат TN2225 TN2215 TN450 TN27J TN11J TN2013
боја:
Црна
Стоковните:
црна пластика, анти-статички antistatic торба
Материјал:
ЈП најлон
КОЛИЧИНА по торба:
150pc/торба
Големина:
41*19*0.08 мм
Месечна излез:
1000 парче
квалитет:
фабрика директни продажби со докажан квалитет

Комплементите на стоката