• Новак
(BKBAG-S) црна пластика, анти-статички antistatic торба за Брат ХЛ 2240 2130 2250 2270 DCP 7055 7360 големина 41*19*0.08 мм

(BKBAG-S) црна пластика, анти-статички antistatic торба за Брат ХЛ 2240 2130 2250 2270 DCP 7055 7360 големина 41*19*0.08 мм

DEN 1889.28

Достапност
Производот е достапен


црна пластика, анти-статички antistatic торба за Брат ХЛ 2240/2130/2250/2270 DCP 7055/7360 мала големина 41*19*0.08 мм
***Ние сме variaty на кеси за да се спакуваат тонер catridges од различни големини

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
BKBAG-S
боја:
BK
Тип:
Други
Материјал:
ЈП најлон
Функција:
да се спакуваат тонер кертриџ
функција 1:
за да се задржи тонер кертриџ од светлина
Карактеристика 2:
цената е да се преговара за голема количина
Големина:
41*19*0.08 мм
функција 3:
анти-статички торба
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
бојата на чантата:
bk
за печатари:
за Брат ХЛ 2240 2130 2250 2270 DCP 7055 7360

Комплементите на стоката

6PCS/многу 11OZ Млеко Кригла Гума Менгеме 3D Силикони Тела Печатење Кригла заврши за 3D Сублимација Машина Сублимација Кригла

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.6xpcs 11 OZ 3 D КР

DEN 1308.00 1391.52