• Новак
2 парчиња/многу Црно/Бело Обратна патент БР.5/водоотпорен/TPU мат/отворен крај/двојно лизгачот 50-120cm Јакна Ски одговараат на бесплатен превозот

2 парчиња/многу Црно/Бело Обратна патент БР.5/водоотпорен/TPU мат/отворен крај/двојно лизгачот 50-120cm Јакна Ски одговараат

DEN 479.52

Достапност
Производот е достапен


Производ : Обратна водоотпорен отвори црна zip
Големина на : НЕ.5
Должина : 50-120cm Количина : 5pcs. Употреба : за надворешна јакна,ски костум,итн Боја : црна/бела
ПОСВЕТЕНОСТ >>
- Испораката ќе биде направено во 4 дена.
- Ако постои нешто незадоволни или некои проблеми по што ги примате, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Ние ќе се реши тоа во прв пат.
Го замени,поправка или враќање во 7 работни дена.
ВРАЌАЊЕ >>
- Ние го прифаќаме производ-врати без било каква причина, Ако производот е добар уште што не е
се користи во 7 дена откако ќе ги примите. Додека курир полнење треба да бидат платени од ваша страна.
Ние ќе се справиме со ова враќање во 5 работни дена по примање на враќање на производи.
- Ако производот е скршен среќа на патот, љубезно ве молиме да ни кажете веднаш, ние ќе се обиде да се поправи,
замена или враќање во 7 работни дена.
ПОВРАТНИ информации >>
Доколку сте задоволни со нашата служба, тоа е вид на вас да оставите позитивен фидбек со
5 ѕвезди. ние ќе бидеме толку благодарен за вашиот вид соработка.
- Ако постои нешто што ние не не е доволно, подобро да контактирате со нас за прв пат пред
оставете neutual или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да им даде добро решение.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
- skype : adelle.liang
- Albab trademanager : cn118682414
За Пораки, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. и во 48 дена во weenkend.

Декларирани спецификации

Големина:
NO 5
Должина:
55cm black, 60cm black, 65cm black, 70cm black, 70cm white, 120cm black, 120cm white, 76cm black, 76cm white, 80cm black, 80cm white, 90cm black, 90cm white, 110cm black
Тип На Производ:
Патентите
Материјал:
Смола
Употреба:
Облека
Патент Тип:
Open-End
Функција:
Водоотпорен
боја:
Црна
Должина:
50-120cm
Материјал:
TPU
Употреба:
отворено јакна,ски костум,итн
Опис:
двојно лизгачот/двојно отворен крај

Комплементите на стоката

Светло виолетова боја 20 компјутери 50cm 19 невидливи патент 3 најлон патент дама облечи за шиење декоративни, апарати за домаќинство

99 / многу Обично повеќе од 120 ние ќе брод од страна на Посебна Курирска Линија на овие Област.Плаќање· Мо�

DEN 570.00 647.52