• Новак
Бесплатен Превозот 30pcs Персоналните Азија Џеб Виткање Фан Дрвени Резбани Рака Виткање Фанови Свадба Фаворизира И Подароци Organza Торба

Бесплатен Превозот 30pcs Персоналните Азија Џеб Виткање Фан Дрвени Резбани Рака Виткање Фанови Свадба Фаворизира И Подароци Organza

DEN 3458.40
DEN 2456.00 -29 %

Достапност
Производот е достапен

Текстуални содржини, забелешка како што се "Mr & Г-ѓа Џонс 01. СЕ НА СЕ СПРАВИ СО ПАКЕТ ЗАБЕЛЕШКИ 1. Навивачите се направени во Кина. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ако мора да се регистрирате за некои курир компании, ве молиме проверете ја вашата стока до курир лице, ако скршени или недостаток, ве молиме распрашајте се курир за сертификација со печат/signature или курир Вработените НЕ. Ние може да издлаби текст на справи, исто така, може да се печати текст на справи, ве молиме проверете ги следните сл. Нормално пост ќе биде подолго од Експрес, тоа зависи од тоа во која земја сте во, Изразат нормално ќе чини 3-6 работни дена. За превозот време, тоа зависи од тоа кој метод сакате, Пост нормално ќе биде подолго од Express начин. Ние исто така ќе се обидеме потрудиме да се покаже вистинската боја на сигурно. Само кога вкупната тежина е поголема од 2 килограми, ние ќе го користат Express. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија.За време на испорака, стандардно време е 7 дена откако ќе се плати, нормално тоа ќе биде порано.2017" Чекор 2. ЧЕКОРИ ЗА КУПУВАЊЕ ФАНОВИ СО КОРИСНИЧКИ ТЕКСТ. Испорака метод : ние испрати стоката по пошта (ЕМС) ако телесната тежина е помала од 2kg, и express (DHL/UPS/Федекс/ТНТПродавачот ќе го изберат за вас) на друг начин. Ве молиме проверете ако вашата цел ќе сносите дополнителни увозни давачки, даноци, придонеси или други обичаи поврзани трошоци. Исто така, ве молиме контактирајте ме во времето. Увозни давачки, даноци, придонеси или други царински давачки ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката.

Декларирани спецификации

Повод:
Материјал:
Дрво;Дрвени
Бренд Име:
goodland
Шема:
Полна Боја
Број На Модел На:
HF0015-1
is_customized:
Yes
Име:
Дрво фан
Маска Материјал:
Дрвени
Ребра,' материјал:
Дрвени
Големина на Должината:
20cm
отвори големина:
35cm
боја:
Природна Боја
Тежина:
0.035KG
дизајн:
Мирис дрвени
Употреба:
Партија, Свадба;Танцување;Подароци

Комплементите на стоката

2018 Смешно Лажни Лице Очи Очила За Жени Мажи Фенси Облека Декорација На Ноќта На Вештерките Партија Се Сретне Подарок Божиќ

Функција100% сосема нов и висок квалитет очилаЕдноставен лесен декорација за да се создаде голема забава

DEN 465.60

(10pcs/Многу)БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ+Природни Тематските Вкусен Место Картичка/Фото Носители Единствена Партија Табела Декорација

(10pcs / Многу)БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ+Природни Тематските Вкусен Место Картичка / Фото Носители Единствена Пар

DEN 479.52

20pcs/многу Креативни Срце облик на крст ознаки за Промотивни подароци Свадба свадба корист на Партијата на подарок обезбедува

Функција : 100% Нов и Висок Квалитет! Прекрасни whimsical тема ознаки Срце облик на крст ознаки, можете да го пр

DEN 852.00 1064.64

10Set Младоженецот Булчински Порцелански Flavouring Тенџере Свадба Партија Роденден Корист Подарок Спакуван со Подарок Кутија

Превозот цена : Тоа зависи од тоа колку многу ќе ги нарачате Политика на враќање Ако сакате да разменува

DEN 1647.00 2111.52

20pcs 18K Злато Позлатен Копче Ознака Книга картичка За Свадба Бебе Туш Партија Роденден Корист Подарок Сувенири Сувенири

Тоа е одлично за свадби,тушеви,празници,било прослави и посебен ден Тоа само ќе ве однесе 1 минута.com Кина

DEN 636.00 815.52

Кутија за Пакување Подароци За Пријател Божиќ Симпатична Мечка Кукла Сапун Трендафил Цвеќе Куп За Партија свадба и подароци navidad

Стил : Свадба Мали ПодароциНајдобрите Подароци За Мама За Девојка За Деца За Божиќ Партија GiveawayБоја : Ка

DEN 6144.00