• Новак
Црно-Златна Фолија Завеса Партија Садови Хартија Чинии, Чаши Цевчиња Салфетки Хартија Цвеќиња Tassel Гарланд за Декорација Материјали

Црно-Златна Фолија Завеса Партија Садови Хартија Чинии, Чаши Цевчиња Салфетки Хартија Цвеќиња Tassel Гарланд за Декорација Материјали

DEN 1190.40
DEN 1047.00 -12 %

Достапност
Производот е достапен


Црно-Златна Фолија Завеса Партија Садови Хартија Чинии, Чаши Цевчиња Салфетки Хартија Цвеќиња Tassel Гарланд за Декорација Материјали
Сет 1 :
3pcs 10inch хартија пом poms;
3pcs 12inch хартија пом poms;
12pcs ткиво хартија tassel гарланд;
2pack 2 метар хартија гарланд;
1pack 1*2м фолија злато завеса;
Сет 2/Set 3 :
24pcs(2pack) 9inch хартија плочи;
24pcs(2pack) 9oz хартиените чаши;
25pcs(1pack) хартија цевчиња;
40pcs(2pack) хартиените салфети;
Производи информации
Производ 1 : 10inch ткиво хартија пом poms;
Производот 2 : 12inch ткиво хартија пом poms;
Производот 3 : 12*35cm ткиво хартија tassel гарланд;
Product4 : 2meter хартија гарланд;
Производ 5 : 1*2м фолија злато завеса;
Производот 6 : 9inch хартија плочи(12pcs/pack);
Производот 7 : 9oz хартиените чаши(12pcs/pack);
Производот 8 : 19.7*0.6 см хартија цевчиња(25pcs/pack)
Производ 9 : 33*33cm хартиените салфети(20pcs/pack)
Партија хартија декорација на собата се совршен партија декорација - забава и разновиден. Тие можат да бидат закачени на ѕидови, табели, нанижани на екстра големи балони, кои се користат како фото backdrops, или дури и repurposed за спалната соба и бебе соба декорација по вашата страна. Најдоброто нешто во врска со нив е што тие се целосно обновливи за вашата следна забава.
Ако сакате да се разбере повеќе партија производот, можете да кликнете на овој веб-сајт адреса :
Боја На Chat
Декорација

Декларирани спецификации

Повод:
Партија,Дипломирањето,Денот на Вљубените,Свадба,ноќта на Вештерките,Божиќ,Свадба & Ангажирање,Крштевки & Крштевањето,Полот Откриваат,Годишнина,Нова Година,за Роденден
Шема:
Шарени
Број На Модел На:
Партија украси&садови
is_customized:
Yes
Материјал:
Ткиво Хартија
боја:
Златна, Бела, црна
Производ 1:
10inch и 12inch хартија пом poms
производот 2:
33*33cm хартиените салфети(20pcs/pack)
Тип:
Други фестивал&партија материјали
Производ 3:
12*35cm ткиво хартија tassel гарланд
производот 4:
2 метар хартија гарланд
производ 5:
9inch хартија плочи(12pcs/pack)
Производот 6:
9oz хартиените чаши(12pcs/pack)
Prodcut 7:
19.7*0.6 см хартија цевчиња(25pcs/pack)
Производот 8:
1*2м фолија злато завеса

Комплементите на стоката

100pcs Хартија Подарок Ознаки Збор Порака Картичка Браун Scallop Фестивал Свадба Декорација Ознака Празно Багаж Пакување на Храна

Добредојдовте на Нашата Продавница!Бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Не може да пра

DEN 105.00 172.32

Генерички Г-дин и Г-ѓа Писма Свадба Декорација/Денес Бела боја Невестата и Младоженецот Табела Декорација Материјали 3pcs/многу

Генерички Гдин и Гѓа Писма Свадба Декорација / Денес Бела боја Невестата и Младоженецот Табела Декораци

DEN 1007.52

4pcs/многу Симпатична Зајакот Дизајн Велигденски Јајца ги Опфаќа Носителот Памучна Крпа Деца Бонбони Подароци Торба Партија Јајце

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.За Повратни ИнформацииНие одржување на високи ста�

DEN 97.00 128.16

Божиќ Декорација 100pcs Кафена Хартија Подарок Ознаки Елка во Облик на Празен Збор Јазик Картичка Пакување на Храна Етикетата

Добредојдовте на Нашата Продавница!Бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Не може да пра

DEN 189.00 232.80

50pcs Бесплатен Превозот Крпа Тока Ласерски Сече Хартиена Салфетка Прстени материјали Чипка дизајн Name персоналните Свадба Партија

2 cmШирина : 5.Повратни информацииПочитувани купувачи,ако не мо у се задоволни со нашите производи,ве моли

DEN 604.00 671.52

Хорор Bucktooth Маска Исплашени Маска За Ноќта На Вештерките Костим Декорација Латекс Маскарада Лице Маски Возрасни Долната Половина

Home Store е Злато и Професионални Насловна & Градина Снабдувачот во Aliexpress, регистриран и во Хонг Конг и Шенж�

DEN 119.00 198.24