• Новак
YAOPEI НОВИ Паркинг Сензор 89341-58010-C0 89341-58010 PDC Ултразвучно Сензор За Тојота Alphard GRS190 UZS19 MNH10

YAOPEI НОВИ Паркинг Сензор 89341-58010-C0 89341-58010 PDC Ултразвучно Сензор За Тојота Alphard GRS190 UZS19 MNH10

DEN 1151.52
DEN 1025.00 -11 %

Достапност
Производот е достапен


JJ Autoparts
Детали За Производот
НОВИ Паркинг Сензор 89341-58010-C0 89341-58010 PDC Ултразвучно Сензор За Тојота Alphard GRS190 UZS19 MNH10 Состојба : 100% сосема Нов & Висок Квалитет на Боја : Како на слики Прикажани Waranty : Да Дел број : 89341-58010 Друг Дел Број:
GM13300715,0 263 013 002, 8934158010 A0,89341 58010 A0, 89341-58010,8934158010,89341 58010, 89341-58010-C0,PS341 D3 C0
За Следните Модели :
За ТОЈОТА
За Alphard (MNH10) [GR] 2003-2008
За Alphard G/V (ANH1#,MNH1#) [JP] 2002-2008
За Alphard ХВ (ATH10) [JP] 2003-2008

Декларирани спецификации

OSD Language:
Англиски
Бренд Име:
YAOPEI
Име На Модел:
89341-58010-A0 ,89341-58010
Материјал Тип:
Стандард
Тип:
Видлив
Разговор Опсег:
Стандард
Потекло:
Кина
Тип:
паркинг сензор
превозот:
2-7days
Пакет:
неутрален пакување(бела кутија) или како вашето барање
Производителот Дел Број:
89341-58010-A0 ,89341-58010
Осветленост Дел Број:
89341-58010-A0 ,89341-58010
Другиот Дел Број:
89341-58010-A0 ,89341-58010
Состојба:
Нови
квалитет:
Висок квалитет
испорака:
брза испорака

Комплементите на стоката

4/сензори NY3030 Автомобил LCD Паркинг Сензор за Полнење на Екранот за сите автомобили паркинг автомобил детектор на паркинг

ВАЖНА забелешка : Ние нудиме различни сензори бои за вашиот избор, во купувањето, ве молиме да ни кажете �

DEN 1714.00 3360.00

10pcs/многу Ѕвончето Паркинг Сензори 22mm 4 Паркинг Сензор за Полнење Обратна Копија Радар Звучна Сигнализација Индикатор Сонда

4 Паркинг Сензори Ѕвончето 22mm Паркинг Сензор за Полнење Обратна Копија Радар Звучна Сигнализација Инди�

DEN 5083.20